Autor Zpráva
Pojišťovák
Profil
Dobrý den, po delší době opět jedna stránka k posouzení:-))
Tak koukněte a dejte vědět.
Díky
Marty
Profil
Až na ty pohyblivý zeměkoule je to pěkný. Možná bych ještě podtrhnul odkazy, lidi jsou na to přece jenom už tak nějak zvyklí.
Dingo
Profil *
Hmmm, kód vyšperkovaný... hezký
grafika prijemna. nekriklava...
ja nevim , nic negat. jsem nenasel. :-( snad jen , a to je na zvazeni, zda by nesel dat odkaz na uvod nahoru do www.nabytek-danex.cz do loga...
Ale jinak dobra prace...
Dingo
Profil *
no jo zemekouli jsem si nevsimnul... to jo to je ee :-(
Pojišťovák
Profil
:-)) moje milé zeměkoule:-)) ok, vymyslím něco jiného:-))
Ten odkaz nahoře se plánuje, stejně jako telefony a další textem, ale teď nestíhám:-))
Kráťa
Profil
Hezké vkusné... Ale ty odkazy mne také mátly. modré odkaz není a nepodtržený nadpis v barvě textu je.
Točící zeměkoule nebrat. Možná by to bylo stylovější, kdyby místo nich byly třeba statické "knoflíky", jak se jimi otevírají šuplíky.
czech
Profil
Zemekule jsem nevidel, ale mam jeste vyhradu, protoze logo by melo byt jako odkaz zpatky na hlavni stranku....
marfig
Profil
Mozna, je to vec vkusu, to horni horizontalni menu bych pro hover udelal vyraznejsi, treba ten obrazek na pozadi by mohl byt barevny.
honzan
Profil *
napadl pekny, ale dlouho sem premyslel proc mam vse rozmazane, cistil sem si bryle a nepomohlo to...pak jsem na to prisel...
- pruh v hlavicce s webem a telefony by mohl navazovat a dolehat az ke stranam, text bys mohl napsat radeji normalne (treba jako odkaz :o)) a ne obrazek, kdyz uz obrazek tak tam dej trebas gif - ten jpeg je spatne citelny...
- to same k logu - udelej to vektorovou grafiku, exportni jako gif a placni to pres to fotograficky pozadi...
Pojišťovák
Profil
to Kráťa: jo jo, teď s odstupem to vidím taky..mete to, opravím.
to honzan: ten proužek je dočasný, snad se mi dneska podaří to vyměnit za klasickou textovou podobu, kde i ten napis www.nabytek-danex.cz bude "klikací" a návratový na titulku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0