Autor Zpráva
Lexter
Profil
Starý web: http://blog.gekon.name/

Návrh vzhledu: http://www.king-tutorials.cz/data/navrhy_webu/gekon/img.png
vertigo4
Profil
Lexter
moc se mi nelíbí ikonky složek v menu ...
Nox
Profil
Dřevo bych dal míň intenzivnější "blog o všem..." bych nedával normálním textem
Menu nahoře bych nějak trochu vylepšil...nevim
Boxy s textem... pouze ten text mě přijde příliš jednoduché...dal bych možná nějaký nadpis
Celkově to je hezké
Měsíček
Profil
Tělo dobrý jen se mi moc nezamlouvá ta hlavička.
zimmi
Profil
blog o všem, co jste si už přečetli jinde...
Do hlavičky bych určitě nedával tu ještěrku (spojitost s nickem autora je jasná), ale něco jiného. Připadám si pak jako na stránkách terária.
Nox
Profil
Do hlavičky bych určitě nedával tu ještěrku (spojitost s nickem autora je jasná), ale něco jiného. Připadám si pak jako na stránkách terária.
Co jiného by mělo být na stránkách člověka s nickem Gekon?
Jen bych ho asi trochu doostřil a možná si pohrál s barvama

Nevím, třeba gekon?
To není gekon?:) Jsem na bio lama
Gekon
Profil
Co jiného by mělo být na stránkách člověka s nickem Gekon?
Nevím, třeba gekon?
Railbot
Profil
Ty lepenky na fotkách nevypadají, že by měly držet. Stín pod nimi je myslím i na koncích. Ta vpravo ani nedosahuje mimo fotku. Chce to myslet také trošku v úrovni reality. Oblé rohy a stíny pod boxama zbytečný detail a komplikace navíc.

Námět se dřevem a touto fotkou se mi nezamlouvá. Opravdu je to spíše jak web terária. Blog není tolik o vzhledu, je o obsahu především. To všichni víme. Tak se také podle toho zařídit.
Lexter
Profil
Takže bílé pozadí, nahoru navigaci, černý text celé bez stylování :).

Zbytečný detail? A vadí to tak moc? Když se s tím pohraje, dojem bude vypadat lépe. S nálepkami něco udělám, tam mi to hrubě ujelo.
Railbot
Profil
Lexter, nevadí to. Ale je to zbytečné. 90% lidí se toho stejně nevšimně, i ta práce s tím je celkem zbytečná potom. Neříkám udělat web bez detailu, ale nějaké kulaté rohy a stíny, z toho už snad každý zkušenější vyrostl, ne? :o)
vertigo4
Profil
Lexter
jen malá věcná: Gekonův blog
Lexter
Profil
Railbot
Nikdy jsem o sobě neřekl, že jsem zkušený nebo nedejbože grafik :-D. Ale těch deset procent si toho všimne. A když to mám vyladit a gekon nad tím slintá, proč to nedotáhnout do konce :))).
Lexter
Profil
vertigo4
Jejda, zapoměl jsem, díky.
koumi
Profil
Ty lepenky na fotkách nevypadají, že by měly držet.
Souhlasím, je to divné.

Pozadí možná trochu netypické, ale nevím, jaké bych dal jiné. Nápis v hlavičce: "Gekonuv blog" je málo viditelný, ale není to žádná katastrofa...možná menší propad barev v písmu mezi "Gekonuv" a "blog".
Kategorie vpravo (Film, Hardware, Film) jsou velmi hezky řešeny. Též rozdělení samotného článku a cesty ke stránce mi tam krásně pasuje (ty zoubky). Úplně vpravo máš hodně místa. Lepšímu čtení by nejspíš pomohlo roztáhnout obsahovou část a černé rámce šoupnout doprava.

Jinak co jsem viděl minulé návrhy (myslím, že jsem zaznamenal dva), je to velký pokrok. Velice se mi líbí.
pantondavo
Profil
"starý web" podle mě mnohem, mnohem a ještě jednou mnohem lepší, decentnější, nadčasovější, lépe barevnější, i gekon je zajímavější.

Čistě subjektivně |:-)
Plaváček
Profil
pantondavo

"starý web" podle mě mnohem, mnohem a ještě jednou mnohem lepší, decentnější, nadčasovější, lépe barevnější, i gekon je zajímavější.

Pod tuto větu se podepisuji.
koumi
Profil
Počkat, kolik vlastně bylo redesignu tohoto webu?....jsem je mozna vsechny nechyt...kdyztak se opravim ve svem tvrzeni

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0