Autor Zpráva
jjv
Profil
Prosil bych o zhodnocení především designu eshopu pro dámskou konfekci , prosím, nezkoušejte funkce, bude to bráno jako objednávky. Za konstruktivní kritiku předem děkuji.
tKej
Profil
Není to špatný, jen bych změnil tu hlavičku, něco tam přidat, a hlavně to menu, tohle se mi zdá nic moc, na první pohled není vidět že to je menu
Mistr
Profil
jjv
(1) Menu pod logem s maactými dámami je poměrně nečitelné.
(2) Tlačítko Košík a výpis celkové ceny vypadají vizuálně prakticky stejně. Přitom na jedno klepnout lze, na druhé nikoliv.
(3) V MSIE 6 SP 2 je na titulní stránce pod nápisem Archív (nad patičkou) jakýsi barevný flek. Jaký je jeho záměr?
(4) Na Mapách.cz vypadají nehezky ta dvě překrývající se ukazovátka.
(5) Podivně vypadá údaj ze stránky Sukně, kde uvádíš:
690 Kč
běžná cena: 0 Kč

Proč bych tedy měl dané zboží zakoupit zrovna u Tebe? Využiji raděj běžný prodej, kde výrazně ušetřím.
(6) Proč mají v logu dvě dámy stejné oblečení? Myslím ta první a čtvrtá zprava.
(7) Proč je u prázdného nákupního košíku prakticky duplicitní informace? Nepřipíšeš k Košík je prázdný, v košíku není žádné zboží. třeba Ještě jste si nci nevybrali. Až si cokoliv z naší nabídky vyberete, Váš košík se zaplní. Vím, trochu to zlehčuji, ale mám z toho takový dojem.
pantondavo
Profil
jjv
1 | VELMI se mi líbí barvy a látka na pozadí. Klobouk dolů.
2 | Menu je hezké, ale splývá dohromady (viz tKejova reakce)
jjv
Profil
Mistr v pořádku, díky a kdybs měl říct, jak to na tebe půsbí graficky?
Miloš
Profil
0,-Kč je špatně:
píšeme buď 0 Kč, nebo Kč 0,–
shaggy
Profil
jjv
na prvý pohľad sa mi to páči :-)
Farebne dobré, hneď viem o čo ide, rozloženie textu dobré. Jedinú výhradu mám (rovnako ako Mistr) k menu - veľmi nevýrazné, nečitateľné - zmenil by som font.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0