Autor Zpráva
pkotala
Profil *
Před týdnem byly uvedeny do provozu stránky internet.kotala.info.
Během víkendu přibude ještě uživatelská správa a d obudoucna se chystá řada dalších vylepšení na linkbuilding zdarma.
Prosím Vás o konstruktivní kritiku.

Díky
Pavel
Cikoo
Profil
pkotala
U odkazů v patičce bych změnil barvu. Jsou špatně čitelné.
shaggy
Profil
Pre tých, ktorým sa nechce kopírovať adresa z názvu témy (ako mne) - internet.kotala.info
Otázka odo mňa - čo máme hodnotiť? Je to free template, myslím že opäť nie je čo hodnotiť.

Chyba - nevidím tam nikde tvoje meno/názov firmy v hlavičke. Tá stránka je ničnehovoriaca (firma, ktorá podniká v doprave? telekomunikáciách? neviem). Od "optimalizátora" by som čakal viac.
pkotala
Profil *
Cikoo:
- studio předělává design, každopádně díky

shaggy:
- (bez ironie) díky, free template brzy zmizí, myslel jsem, že tu dostanu nějaké podněty k obsahům, i když nejde o nic nového ani převratného...
- V hlavičce není jméno/název, to je pravda, to jsem zasklil - doplním, dík.
- Tá stránka je ničnehovoriaca (firma, ktorá podniká v doprave? telekomunikáciách? neviem) - předpokládám, že jde o hodnocení obrázku, který jsem tam z template nechal, to asi nebylo moc obratné...
shaggy
Profil
pkotala
předpokládám, že jde o hodnocení obrázku, který jsem tam z template nechal, to asi nebylo moc obratné
presne tak.
Väčšina potencionálnych klientov nečíta obsah. Kliknú na prvý odkaz, ktorý nájdu vo vyhľadávači a ak majú pocit, že sa pomýlili (povedia si - to bude nejaká developerská spoločnosť), tak sa vrátia späť (napr. do Googla, Seznamu) a už sa na tvoju stránku nikdy nevrátia.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0