Autor Zpráva
Petrnson
Profil
Prosím o zhodnocení návrhu. Ještě plánuji obsahovou část roztáhnout na šířku 800px.(zatím je docela hubená).

Budu rád za každý názor i kritiku.
blackjoker
Profil
ty černý okraje bych udělal stejný a ty dva obdelníky vpravo by mohli být dole zakončený
jinak je to zajmavě zpracovaný
Petrnson
Profil
Stránka bude vycentrovaná, takže okraje budou samozřejmě stejně široké. (Jenom chyba lidského faktoru). Už je to opraveno.

Jinak s těma obdélníkama máš asi pravdu... a mám dávat do toho obdélníku (dolu do rohů) také ty půlkruhy?
koumi
Profil
Pěkné, nápadité. Šiřku obsahové bych také o malinko zvětšil.
a mám dávat do toho obdélníku (dolu do rohů) také ty půlkruhy?
To asi ne. Tento efekt je spíše pro ty podlouhlé novinky. U úzkých obdélníků by to nejspíš nepůsobilo dobře.
blackjoker
Profil
asi bych je tam nechal nevim jen se mi zdá že by měli bejt ohraničený
Petrnson
Profil
Jaký je tedy nejlepší podlouhlý obdélník? (Obdelníky)
Samozřejmě můžete i kombinovat (Třeba obrázek 1. , kruhy i jejich barva 4. atd..)
yFang
Profil
Petrnson
Zkusil bych u 3. udělat tu spodní část stejnou barvou jako ty půlkruhy.
blackjoker
Profil
2 nebo 4
p.s. je to jen můj názor a já nejsem žádnej profík tak na to ber ohled
Měsíček
Profil
Mně se líbí návrh s číslem 6.
Mr Battle Beetle
Profil
Nejspíše číslo 6...Půlkruhy decentní. Hlavně tolik barevně nevyniká "patička", což mi u ostatních návrhů hodně vadilo.
Minnoc
Profil
Ahoj, obsahová část je celkem dobrá, ale hlavička a patička se mi nelíbí vůbec. ;)
Petrnson
Profil
Takže jsem přidělal ještě návrh yFanga .(7. obrázek) a v podstatě i Mr Battle Beetle. Upravený obrázek . Jinak se ještě pořád můžete vyjadřovat, který je hezký, zatím je to velice rozmanité (3,2,4,6..)
petrnson
Profil *
To už nikdo jiný neohodnotí? Já jen abyste nemněli námitky na grafiku když to bude hotové...
yFang
Profil
Petrnson
Mě se líbí ta sedmička. Je to nejmíň rušivé. ;)
Viktor Hanáček
Profil
Ty šedé pruhy na bokách bych zrušil a nechal bych tam jen bílou barvu. Mimochodem, nejvíc se mi líbí návrh číslo 7, je takový nevinný a nebije do očí.
Petrnson
Profil
Děkuji za názor, nejspíš to ještě upravím, protože nejsi jediný kdo mně na tento grafický nedostatek upozornil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0