Autor Zpráva
Kahy
Profil *
Dobrý den, prosim o kritiku designu a html/css kodu eshopu. Jsou to tři stránky (funguje jenom horni menu pro procházeni strankami). Je to moje prvotina co se eshopu (i do rozsahu) týče, takže bych byl i vděčný za případné rady. Děkuji
will
Profil *
Kahy
Design se mi libi;) akorat se mi moc nelibi vypis produktu ze je tak moc na vysku :) chtelo by to nejak zmensit co se tyce vysky jinak ok si myslim:)
vertigo4
Profil
graficky paráda, asi bych udělal jen jiný hover v menu
bez obrázků nevím kde jsem (tradičně)
XHTML 1.0 Strict - myslím ale, že tam máš několik prohřešků--- např. zápis javascriptu

jinak bych řekl, že to semanticky vypadá dobře
Nox
Profil
Title se nejspíš ještě dodělá... moc se mi nelíbí graficky část hlavičky s košíkem, obrázky uprostřed dal bych lehce víc kontrastu
Jinak se mi to líbí, kód vypadá dobře
Pavlisko
Profil
Pěkná práce.
koumi
Profil
graficky paráda
malinko přehnané
moc se mi nelíbí graficky část hlavičky s košíkem
Mno, ty oblé tvary....když se na to zaměřím, tak mi to tam taky úplně nesedí, ale rozhodně to normalně nevnímám.

Jinak si myslím, že bych se v tom nestrácel. Možná se ještě ozvu...něco mi na tom stále nesedí, ale nevím co :-(
Měsíček
Profil
Tak graficky se mi to líbí, musím pochválit ten nápad s tím košíkem :) v hlavičce.

Ke kódu, trochu zmatek co se týče meta tagů ..

1.) Tohle se mi nelíbí :

<meta name="Keywords" content="" />
<meta name="Description" content="" />


2.) Tohle se mi jeví jako zbytečné nic nezakazuješ tak proč to tam máš?

<meta content="all,follow" name="robots"/>
<meta content="index,follow,snippet,archive" name="googlebot"/>


Ale jinak je to pěkná práce :)
quinux
Profil
Kahy
1) Košík v hlavičce - zvětšil bych prostor a dal tam odkaz na košík, protože takhle nemusí nikoho napadnout, že se tam dá kliknout a tím se dostanu do košíku
2) prohodil bych menu s kategoriemi shopu s tím menu "objednávky, nákupní řád atd.", protože důležitější je, aby člověk nakoupil a ne, aby si četl podmínky
3) "koupit" na tlačítku, bych vyměnil za "přidat do košíku", protože nejdříve se přidává a potom až nakupuje :)
4) do výpisu produktů bych nedával "běžná cena" a "cena bez DPH", případně alespoň ne tak velkým písmem, protože položky pak na výšku zabírají zbytečně moc místa

Jinak škoda, že je to jen titulka

Měsíček
1) imho je to šablona, doplnění description a keywords bude probíhat nejspíše automaticky v systému
Kahy
Profil *
quinux
Nahoře v hlavním menu jsou odkazy na další dvě stránky (kategorie, detail zboží).
Kahy
Profil *
http://kahy.hu.cz/kategorie.html
http://kahy.hu.cz/detail-zbozi.html
quinux
Profil
Kahy
Nahoře v hlavním menu jsou odkazy na další dvě stránky (kategorie, detail zboží).
To mě nenapadlo :)

takže kategorie:
5) nacházíte se - ještě před to dodat odkaz na úvodní stranu resp. celou cestu
6) podkategorie, by asi chtělo graficky doladit
7) u checkboxů mi chybí tlačítko "zobraz vybrané", jestli to hodláš dělat pomocí javascriptu na onchange, tak si to nasaď a pak si zkus zatrhnout více kategorií, budeš šílet :)
8) u "řadit dle" chybí title u šipek řazení. Ne každému hned dojde, která šipka znamená "vzestupně" a která "sestupně"
9) stránkovník - odkazy (čísla) bych podtrhl a to na kterém se nacházím bych zvýraznil

detail:
10) "Zboží naleznete také v těchto kategoriích" - hezký, ale už na tom zoží jsem, tak mě zajímá to zboží a ne kde všude ještě je. Pokud to tam chceš mít, tak spíše ve spod stránky než jako hlavní sdělení
11) "Vaše poznámka před vložením do košíku" - no, nevím, řekl bych, že to může být trochu matoucí
12) u záložek pozor na to, aby se po překliknutí stránka dostala zpět k záložkám a nezůstala viset nahoře

Na první pohled to bude asi tak všechno :)
Minnoc
Profil
Ahoj,
ke grafice:
1) Dodělal bych hover, k hledání, přihlášení, detail, koupit a dalším odkazům, jako jsou např: v patiččce.
2) V šedém vertikálním menu ( tzn. objednávky, reklamace ...), bych dal trochu světlejší písmo.
Jinak se mi to líbí. ;)
ke kódu:
1) Logo bych neřešil <div>em. :)
2) Celkově se mi zdá, že je v kódu moc <div>ů. ;)
3) Myslím, že by se to dalo vyřešit i bez těch CSS hacků.
To je vše, co mě napadá. S pozdravem Minnoc. ;)
matak
Profil
Docela by mě zajímalo kdo je Kahy, vzhledem k tomu, že je to můj shop :) a na to že nejsem grafik je tam pro mne dost práce www.dobre-naradi.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0