Autor Zpráva
yankeee
Profil *
Chtěl bych Vás požádat o kritiku připravovaného redesignu sběrnice.net, bylo mi řečeno, že stávající stránky jsou poněkud chudé a ve studených barvách. Proto jsem se snažil použít teplejší barvy a v podstatě rozvržením textu vyplnit celou stránku, jelikož obrázky zde nebudou ... bude vůbec tenhle redesign krokem k lepšímu? Předem děkuji za kritiku.

nynější stránky www.sbernice.net , plánovaný redesign http://81.91.84.204/downl/4d8edw46.png
Měsíček
Profil
No, pokud bych měl říci, který se mi více zamlouvá tak je to ten první (nynější) ten druhý má plno prvků, které mě odvádí a ruší.
Skogen
Profil *
První návrh je přehlednější, druhý působí emočně vstřícněji.
Railbot
Profil
- větší písmo
- zvětšit line-height
- nečitelný (málo kontrastní) text ve vyhledávacím poli
- copyright stačí snad jednou v patičce
- co jsou ty podívná čísla?
yankeee
Profil *
No, pokud bych měl říci, který se mi více zamlouvá tak je to ten první (nynější) ten druhý má plno prvků, které mě odvádí a ruší.

mám podobný pocit :) ... zkusím to ještě víc odlehčit. Jinak mohl bych tě poprosit o srovnání pro a proti v novém a původním designu? Že bych to nej nějak skloubil.
Cikoo
Profil
yankeee
proč to vyhledávání a menu vypadá stejně jako tu?
yankeee
Profil *
proč to vyhledávání a menu vypadá stejně jako tu?

protože spolupracuju na obou projektech a chtěli jsme je "něčím" propojit ... navíc se mi takhle umístěné vyhledávání celkem zamlouvá :)
Měsíček
Profil
1.) logo v druhém návrh šetrně převést do prvního.
2.) a jelikož se ti v druhém návrhu povedla zpřehlednit patička tak bych ji taky šetrně převedl do prvního a bylo by to super ;)
yankeee
Profil *
Měsíček

takže jsi pro pro první design, tam je problém ještě že při vyšších rozlišeních vzniká spousta prázdných míst, v malém je to "ok" ... to jsem se snažil zlepšit ve druhém designu (tam bude jedno jaké rozlišení bude nastaveno) - tady bych právě viděl více kladů i lepší uspořádání ...

zkuste poradit
Mistr
Profil
yankeee
U televizního programu píšeš: Zbývá 20 minut. Těch 20 minut zbývá do čeho? Do konce uvedeného pořadu? A nebo do jeho začátku? Pokud je tomu dle první varianty, jak tomu asi pravděpodobně skutečně bude, pak se přimlouvám ještě za úpravu. Co mi řekne údaj, že zbývá 20 minut? Pokud se bude jednat o film Titanic či fotbalový zápas, vím, že už toho mnoho neuvidím. Ovšem co když se bude jednat o pořad trvající 20 minut? Pak je nejvyšší čas si televizor zapnout. Jak to tedy poznám?
yankeee
Profil *
Mistr
tak jako je to na nynější sběrnici, vlastně nadpis této položky je "Co právě běží v Tv" , zapomněl jsem to napsat do toho designu ... takže to znamená kolik minut zbývá do konce pořadu, ale to jsou drobné úpravy ... zajímala by mě kritika celkového designu, at to muzu jeste vylepšit než to budu ořezávat, texty se upraví potom :) .... předem děkuji za připomínky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0