Autor Zpráva
flz
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

ja zijem :D

http://flz.deviantart.com/art/PIXELFEDERATION-Vyzla-logo-78573135

co vy na to? na tej stranke si mozte stiahnut aj zdrojak (hladajte linku v komentaroch)

logo (c) PixelFederation (nerobil som ho ja)
katulienka
Profil *
je to pekne, ale pomale. ja by som to trochu urychlila
flz
Profil
katulienka
http://flz.deviantart.com/art/Vyzla-logo-TURBO-ver-D-79178931
:)
katulienka
Profil *
asi tak nejak. ale je to naozaj pekna praca :)
flz
Profil
katulienka
dik ;)
Mr Battle Beetle
Profil
Docela zajimave. Ta TURBO verze je rozhodně šikovnější (zvlášť jestli to chceš použít jako logo :-).
XXX
Profil
Ohodnotil bych to tak, ze je to jen neco jineho, nez klasicke animace loga, coz je jakymsi plusem pro autora, ale zda se mi to docela nepouzitelne. Nedovedu si to predstavit umistene v nejakem projektu. Rekl bych, ze je to preanimovane logo... Ale samozrejme to je jen muj nazor ;)
rednek
Profil
aj to logo si kreslil ci len rozanimovat ho bolo treba?
embee
Profil
mne se to logo libi, animace je hoooodne zajimava :) turboverze je prijemnejsi svou rychlosti, ale zase to nacasovani tech animaci (kostka atp.) se mi vic libilo v te prvni.... osobne bych hlasoval pro neco mezi :)
flz
Profil
XXX
povodne to bola volna tvorba, ale po tvojom komente som sa zamyslel a spravil verziu.2
snad je pouzitelnejsia :)

rednek
logo som nekreslil ja

ps: skuste stlacit SPACE pri prehravni
XXX
Profil
flz
Verze 2 je rozhodne zajimavejsi ;) Teda aspon pro me...
Rokka
Profil
Ahoj, jj verze 2 je pekne udelana. Podelis se s nami o to jak si postupoval?
Timy
Profil
Rokka
http://flz.deviantart.com/art/PIXELFEDERATION-Vyzla-logo-78573135 druhý komentář

*edit: opravil som link (flz)
Lexter
Profil
flz
Mě by se též alespoň stručně nastíněný postup velmi hodil. Flashi sice moc nehovím, ale něco se mi v něm líbí :).
DoubleThink
Profil *
Mě by se též alespoň stručně nastíněný postup velmi hodil.
Stáhni si FLA a rychle pochopíš.

co vy na to?
Vypadá to zajímavě, ale čekal jsem nějaký AS nápad - bohužel je to jen brute force řešení. Jak dlouho ses s tím paplal?
flz
Profil
Rokka, Lexter
zhrniem to... hotovu grafiku som si pomocou mriezky z ciar "rozkrajal", potom som kazdy kusok premenil na Group (tym som ovlyvnil poradie v akom to tam vsetko prileti) a nasledne hromadne animoval (kebyze mam animovat kazdy kusok zvlast, tak by som uz asi nebol zdravy).
:)

DoubleThink
ja som dopredu ani nevedel co vlastne vyrabam, takze som nad skriptovanim ani nerozmyslal. 15hodin cistej prace, potreboval som dako zabit cas v praci :D ale kebyze dopredu viem kolko s tym bude roboty, tak to asi nespravim, resp. by som to robil inak :)
johnDOU
Profil
Nejsem si teď jistý, ale nemá Flash od verze MX 2004 professional funkci actions, či jak, kde si podobné animačky explode/implode/...... jen nastavíte? Docela mě to přijde stejné.
flz
Profil
johnDOU
tak to skus, som zvedavy na vysledok :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0