Autor Zpráva
Charlie
Profil
Ahoj,

zhodnoťte prosím mojí stránku http://karel.webz.cz, je čerstvě po redesignu a chtěl bych znát váš názor.

Díky
printf
Profil
Design pěkný, ale ještě víc mě zaujalo že tenhle Karel ještě existuje. Je to dost dávno co jsem o něm četl v nějaké knížce. Vzhledem k tomu že je to asi určeno pro mladší školáky, tak bych ty texty možná psal více pro děti.
Fred
Profil
Mě se to líbí moc, jednoduché přehledné a vkusné. Pěkný zdroják. Jedné chyby jsem si všimnul při načítání, z toho plyne, že s vypnutými obrázky je díky špatnému kontrastu neviditelné menu.
Charlie
Profil
Fred, díky moc, opravím to.


printf, učili jsme se v tom pracovat ve škole =) a to už chodím na gympl... Karel nás ještě všecky přežije :o)
Charlie
Profil
Fred, taaaak, pozadí v menu už funguje i bez obrázků.

Ještě přidám počítadlo a knihu hostů.
halogan
Profil
Ano, je to pěkné, Karle.
Já bych trochu vytkl titulek, trochu mi připomíná ty patterny (:..::::.::: atp.), já bych udělal třeba "Rekurze | Programovací jazyk Karel" nebo "Rekurze » Programovací jazyk Karel", ...
Jinak ke zdrojáku výhrady nejsou, vždyť jsem tě to učil :D Ale u toho menu tam mají všechny li třídu off, stačí jen ta jedna on.
K obsahu taky nemám výhrady, víš toho hodně ze školy, dokonce víc než já i když jsme se to učili společně...
Jen bych ještě patičku trochu oddělil od obsahu
Je to pro mladší děti, takže bych místo download radši dal stáhnout
Charlie
Profil
halogan, díky
AMD
Profil
Taky se mi moc líběj :) Tam dole ty poslední řádky bych oddělil nějakou lajnou třeba tak, jako to je na jakpsatweb.cz
do CSS:
.patka {

color: gray;
font-size: 80%;
padding: .3em 1em 0em;
margin-top: 2em;
border-top: 1px solid silver;
text-align: center;
}

a pak tu patku dát do
<p class="patka"> ... text ... </p>

ale jak chceš :)
habendorf
Profil
Díky za krásnou nostalgii - Karla jsem proháněl někdy v roce cca 1986 na Sinclairovi. Teď už to chce jen Manic Minera a Knight Lore :o)
Povedené!!!
Kráťa
Profil
To je hezkýýýýýýýýý mě se líbí ty barvy.
none
Profil
heh me to pripomelo barvy kofoli,takže není co řešit
Kráťa
Profil
none
a mě flekovského ležáku :-)
Nai Dzet Quiv
Profil
pro Halogana:
Haha. Víš, v kolika letech dnes děti začínají s počítačem, popřípadě s internetem? Neboj, pochopí i "download". ;-)
Charlie
Profil
Nai Dzet Quiv, mno, vlastně to je i není pro děti. Já jsem se na tom například naučil základy programování. A takovou pravou rekurzi taky málo kdo pochopí. Než jsem to pochopil já, tak to chvíli trvalo :o)
Charlie
Profil
Taaak:

~ menu jsem předělal, teď jsou v něm jen dva obrázky
~ patička oddělena od obsahu borderem, díky AMD
~ lepší formát titulku, díky halogan

Jinak díky všem za příznivou kritiku, moc jste mi pomohli.

Charlie
none
Profil
ted ti pro zmenu pri rozliseni 800x600 text spadne az dolu kde nejde videt
Charlie
Profil
none, co mas za browser? Ve FF i v Opeře to jede v poho. IE mi nefunguje, nemůžu to zkontrolovat :o)
Miškin
Profil
Možná jedna věcička na menu.. když kliknu na odkaz v menu tak se tam oběví takovej ten rámeček (něco jako ohraničení klikací mapy) a přesahuje širku menu. Snad jsi to pochopil a je to jen detail.
none
Profil
V IE 6 pri 800x600
Icepoint
Profil
Jeste jednu poznamku bbych pridal ... presun reklamu WZ nekam jinam, protoze je na hlavni strance nahore, a je moc sorka, tak to cely trochu posouva, vypada to divne, kdyz to je nekde trochu jinak possunuty, jinak ty stranky jsou GOOD
Icepoint
Profil
jo a cely stranky se nejak divne posöuvaj .. ne ze by trreba jedna stranka byla posunuta, ale tak nepravidelne se mi to posouva po pobrazovce ...
Charlie
Profil
Icepoint, asi máš Firefox a u delších stránek se ti zobrazuje scrollbar. To je příčina "posouvání".
Charlie
Profil
Miškin ano, vím o tom
malikova.kosiky
Profil *
jsem naprostý laik a v roce 1986 jsem o nějakém počítači neměla ani šajn.Ještě před dvěma lety jsem o počítačích věděla akorát to,že existují.Takže to proto abys věděl proč se ptám.Jsem v podstatě školáček začínající i když už mi je 47,ale chci to zkrátka umět.A tak se tedy ptám-Karel je jednoduchý program pro tvorbu www stránek?_myslím jako aby se v tom naučili děti orientovat-dá se použít i na normální tvorbu nebo je to jen hra pro děti?Mohla bych si případně nechat vytvořit www stránky,ale to by mě pak moc nebavilo kdybych nevěděla jak s e to dělá.Moc dík za radu
habendorf
Profil
malikova.kosiky A tak se tedy ptám-Karel je jednoduchý program pro tvorbu www stránek?

Ne, není.
malikova.kosiky
Profil *
Díky a jestli ještě můžu tak k čemu slouží?
habendorf
Profil
malikova.kosiky: No já myslím že je to tam celkem dobře popsané. http://karel.webz.cz/co-je-karel
Charlie
Profil
Přidal jsem pod menu ještě dva podobné bloky, jeden s externími odkazy a jeden s webovými standardy. Vypadá to k světu?
Raptor
Profil
Jo jo, vypadá to dobře ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0