Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj, co říkáte na www.erekce.name ? Díky za užitečné poznatky.
Dranel
Profil
Nepíše se náhodou sebevědomým mužem? Jinak ten text v headeru (obrázek na pozadí myslím) by mohl být (alespoň některý, pro vyhledávače) opravdu jako text.
Cikoo
Profil
Ice
Proč je obsah vycentrovaný a postranách je prázdné místo?
Ice
Profil
Dranel
jj bude


Cikoo
protože tam přijde obsah, který se zatím zpracovává. Nicméně by to na web již nemělo moc ovlivnit.
ninja
Profil
Ice: napisy v hlavicce by mely byt klikaci.
Ice
Profil
ninja
ne to není zamer. Je to jen text, který člověka napadá v tomto daném tématu.
Dranel
Profil
Ice
Ještě něco: nepodrthávej nic, co není odkazem. Mluvím zase o headeru (minule jsem si toho nevšiml). Jinak bych trochu ujednotil barvy těch "co tě napadá" v tom headeru.
Ice
Profil
Dranel
podtrhnutí budiž, ale ujednotit to ne. Mají to být náhodná seskupení slov.
Mistr
Profil
Ice
(1) napisy v hlavicce by mely byt klikaci.
Za to bych se přimlouval. Na první pohled to ve mne evokovalo možnost klepnutí na daný pojem s následným zobrazením stránky věnující se dané problematice.
(2) V textu Staňte se opět sebevědomým mužem... si doplň mezeru za číslovku 99 (před symbol procent) ve výrazu (...) považuje sex téměř 99% obyvatel (...). Tento nešvar se nevyskytuje jen tam. Pamatuj na poučku:
17 % = sedmnáct procent
17% = sedmnácti procentní
(3) Čisté prostory vlevo a vpravo od článku ve stránce (například na titulní stránce od článku Staňte se opět sebevědomým mužem...) ve mne zas vzbuzují dojem, že se tam nenatáhlo menu, které bude až kdesi dole pod článkem.
(4) Osobně bych sekci Co hovoří statistiky? přejmenoval na Co říkají statistiky?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0