Autor Zpráva
JaroK
Profil *
Zdravím, provozuji stránky http://www.cocky-kontaktni.cz a přijde mi, že jsou už hodně za zenitem. Uvažuji zda stránky nahradit nebo jenom předělat. Nových stránek na stávající adrese se trochu bojím kvůli SEO. Co si myslíte předělat částečně a případně co, nebo se pustit do nových stránek a riskovat pokles ve vyhledávačích. Děkuji předem za jakékoliv relevantní podněty a názory.
JaroK
Railbot
Profil
Pokud zachováš obsah a vylepšíš technickou stránku věci, potom nic neztratíš, jen získáš. O zpětné odkazy také nepřijdeš, takže si myslím, že tvé obavy jsou liché.
panhuhu
Profil
JaroK
Jako Váš spokojený zákazník, bych nejvíce ocenil, kdybych mohl vidět, které dioptrie jsou skladem. Stává se mi tak občas, že čočky jsou sice skladem, ale dojdou se zpožděním, protože je zřejmě musíte doobjednávat.

Co se týče vzhledu, facelift určitě jenom prospěje. Administrace je jednoduššího rázu, nicméně dostačující. Uvítal bych znovuobjednání již uskutečněné objednávky (objednávám stále totéž).

Můj osobní názor je, že postačí předělat design současné prezentace (současný mi přijde nepřehledný). Určitě bych se toho nebál.
JaroK
Profil *
Panhuhu,
dík za názor. Co je skladem je vidět až v košíku, asi by to chtělo mít už u popisu výrobku. Jinak sklad zobrazujeme přesně a na 99,99% se nemůže stát chyba. Máme největší maloobchodní sklad v ČR.
panhuhu
Profil
JaroK
Ano, máte pravdu. Teď jsem se díval a dostupné dioptrie jsou vidět až v košíku. Nepadlo mě to. Měl jsem zato, že uvedené číslo se vztahuje k celému produktu. Protože zboží jsem objednával 10.7., obdržel jsem informaci, že zboží je skladem a bude expedováno do 24 hodin. Nicméně bylo expedováno až 14.7. Z toho důvodu jsem pojal podezření, že nebylo skladem.

Rád bych ale závěrem podotkl, že jsem se službami Vašeho e-shopu velmi spokojen. Zejména díky Vašemu věrnostnímu systému.
Mr Battle Beetle
Profil
JaroK
Nevím jakto, ale mně můj avast hlásí při vstupu na stránku trojského koně. Buď je blbec on (ten avast), nebo já :-(....rozhodně mi to ale není příjemné
Čvachta
Profil
AVG mi taky hlásí nějakou neplechu :o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0