Autor Zpráva
Shippy
Profil
Rád bych vás požádal o zhodnocení mého webu, http://shippy.nazory.cz/ . Nejsem si na něm jist zhola ničím, ani obsahem, ani designem, a proto vás žádám o subjektivní kritiku.

Předem díky,

Shippy
Charlie
Profil
Jejej =)

No, když jsem tam vstoupil, tak mě strašně rozbolely oči. Ty barvy jsou moc ostré.

Úplně tam chybí logo. Z hlediska kompozice je to skoro neúnosné.
Spikee
Profil
Chýba logo a paticka.
Shippy
Profil
Nejsem grafik -- z meho pohledu je zadne logo lepsi nez zadna plocha. Paticka chyba preto, ze se mi vyhazovala nekam do pryc, ale pridam ji. Jinak bych rad vzpichl http://shippy.nazory.cz/?pg=weblog&mesic=200504#blg20050423184122-eleg antni-pripojeni-msieonly-stylu - je to hezky hack, ac objeven nahodou.
Icepoint
Profil
design fora je hroznej .... grafika by tomu trochu bodla ... vypada to hrozne suse ... stejne tak mi to ani nepreipada jako forum ale jako prejmenovanej gbook ... navic vypada strasne kombinace cestiny a anglictiny .. pouzij bud jedno nebo druhy ... (vypada fakt divne menu s "Hlavní stránka" a pod tim "PHORUM")¨kdyz uz chces delat stranky bez grafiky, tak pouzij nejake jinci posmo na HEADER a taky VETSI .. to je dulezity... pak to vypada jen jako reklama a ne header, a taky by ten header nemusel bejt jako odkaz na ty samy stranky, to je zbytecny ....
Kráťa
Profil
Já mám nějaké široké to levé menu (mohlo by být poloviční) a na obsah už nezbývá tolik místa.
Co udělat ten nápis nahoře 3x větší?
mila
Profil
"Fatal error: Cannot redeclare zmencath() (previously declared in /3w/nazory.cz/s/shippy/blog.inc.php:5) in /3w/nazory.cz/s/shippy/blogview.php on line 50"
Charlie
Profil
Spikee, já taky nejsem grafik, ale koukni se třeba na http://karel.webz.cz. Mám tam jednoduché logo a jednoduchý obrázek na pozadí menu. Podle mého to úplně stačí, navíc je to rozhodně lepší, než prázdná plocha.
Spikee
Profil
Shippy
Urob to menu užšie a nadpisu (logo) daj väčšiu veľkosť a zruš podčiarknutie.
Shippy
Profil
Icepoint & Kráťa Já vím, na čechoangličtinu jsem i já háklivý. Můj problém je v tom, že jsem to především dělal pro lidi, kteří tenhle vtípek pro uzavřenou skupinu lidí (poutá se to totiž k jedné historce) dovedou ocenit a druhým to nic neudělá. Můj omyl.

mila Onlouvám se, to je moje chyba. Experimentoval jsem.

Přidal jsem logo narychlo sklepané, zvětšil jsem hlavičku, přidal jsem patičku - ale jestli je to změna k dobru, to skutečně netuším.
Shippy
Profil
Ach, omlouvám se, jakmile jsem se na to podíval online, patička začala blbnout --> narychlo display: none;. Omlouvám se.
Shippy
Profil
Ještě - teď jsem změnil design, což mění celou situaci: prosím, zhodnotili by jste mi to *teď*?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0