Autor Zpráva
jirirektorik
Profil
Chtěl bych se zeptat jaký máte názor na mů nový web http://vydelavani.okamzite.eu/ , uznávám, že je nic moc, protože je to snad asi teprve druhý můj web, ale přesto by mě zajímalo jaký na ten web máte názor, popř. co bych měl na webu zlepšit. Předem díky za odpovědi.
Zdeněk Košťál
Profil
jirirektorik
Spíše než na web bych měl připomínku k obsahu - opravdu to funguje? Já tomu nikdy nevěřil, nevěřím a asi ani věřit nebudu. V jakém rozmezí se pohybují částky reálně za měsíc? Docela mě to zajímá - prosím žádné pohádky, každý to vychvaluje, ale výsledky jsem neviděl.

Ale aby se neřeklo - chybí mi hover na menu, větší písmo a odřádkování, členění textu odstavci, větší mezery mezi prvky, dále mne nezajímají statistiky a věci napsané mikropísmem. To tak při letmém pohledu...
jirirektorik
Profil
jirirektorik
Spíše než na web bych měl připomínku k obsahu - opravdu to funguje? Já tomu nikdy nevěřil, nevěřím a asi ani věřit nebudu. V jakém rozmezí se pohybují částky reálně za měsíc? Docela mě to zajímá - prosím žádné pohádky, každý to vychvaluje, ale výsledky jsem neviděl.


Vydělat se na tom opravdu dá, ale trvá to hodně dlouho než se z toho alespoň nějakých těch pár stovek dostane, i pár měsíců, Tak první měsíc se dá vydělat když si v hodně firmách tak 10USD, ale pak to začne postupně narůstat, třeba na takových 30-40USD měsíčně a více.. Jestli bys měl ještě nějaký dotaz klidně se ozvi na ICQ 341-282-905 , rád poradím, Všem
Zdeněk Košťál
Profil
jirirektorik
Jestli bys měl ještě nějaký dotaz klidně se ozvi na ICQ 341-282-905 , rád poradím, Všem
Ne, díky, pracovat mi přijde rozhodně jistější a alespoň se tím užívím, ptal jsem se jen pro zajímavost, protože o tom slýchám už několik let.
Minnoc
Profil
Ahoj,
1) Chybí klikací logo.
2) Dodělal bych hover v menu.
3) Reklamu bych dal až pod text.
4) Web bych vycentroval.
5) Písmo v patičce bych dal větší, a tmavší. Takhle není příliš kontrastní.
6) Použil bych externí stylopis, na místo interního.
7) Zadávání height, nedělá dobrotu ;)
Rian
Profil *
Design je nic moc (muj nazor) + lepi se mi to na pravou stranu obrazovky.
jirirektorik
Profil
Díky všem za vaše názory, a lepí se ti to napravo, protože to nemám vycentrovaný, půjdu na tom pracovat a taky dodelam nejaky ty veci co mi zde napsal minnoc
Mistr
Profil
jirirektorik
Ještě doplním:
(1) Zkoušel sis ve stránce něco označit myší, když sis ji (rozuměj stránku) prohlížel v MSIE 6 SP 2? Jak to jde?
(2) Na odtržení lze použít speciální HTML tagy.
(3) V menu nepoznám, do které jeho části patří právě prohlížená stránka.
(4) Chybou je neustále totožný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(5) Text (například na titulní stránce) je velmi nepřehledný. Vím, snažíš se jej osvěžit tučným písmem, ovšem to, dle mého soudu, nestačí. Takové dlouhé a hutné články si nebude číst každý. Provzdušni je: větší mezery mezi řádky, rozdělení do více odstavců či lépe podčlánků apod.
(6) Informace o tom, že byl spuštěn Tvůj web či že jsi přidal čtyři nové klikačky, v podstatě nikoho nezajímají. Když už je tam chceš mít, napiš je někam, kde nebudou tak nápadné jako v hlavním sloupci. Ten můžeš využít například pro odkazy na jednotlivé podstránky apod.
(7) Ve stránce bych si vůbec víc pohrál s barvami.
(8) Z patočky vyhoď informaci o optimalizaci (jak již kdesi psal Yuhů: nikdo si kvůli Tvému webu nebude stahovat jiný prohlížeč či kupovat nový monitor). Spíše tam dej například kontaktní údaje, odkaz na mapu webu atp.
(9) Co to je za slovo ve stránce Soutěže - souťěže?
(10) Zruš si soutěžní otázku - 2. března 2008 již dávno bylo.
(11) Stránce chybí výrazný nadpis. Otevřu si například stránku Peněženky a vůbec netuším, kde jsem.
jirirektorik
Profil
Díky za komentáře, někdy v příštím týdnu to celé předělám, snad už to bude pěknější než teď..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0