« 1 2
Autor Zpráva
Měsíček
Profil
Rian :D

Jinak Draneli myslel jsem jen o trochu je to opravdu "příliš malé" o tak 3 px by to tomu neuškodilo ;)
J
Profil *
Co třeba v patičce použít menší písmo, a nad a pod reklamu Google větší odskoky?
Dranel
Profil
yFang
To bude asi tím, že jsem ho nezmenšoval. Jen jsem patičku oprostil od těch keců a nechal ji šedou.

Měsíček
Hoď sem screen pls, mě se to zdá normál. Mají velikost ostatního textu na stránce

J
To písmo ještě nevím, nicméně reklamy na webu přijdou úplně přeházet/vyházet.

Tak jsem se s tím trochu graficky popral. Ještě header a bude to. A možná máte pravdu - asi to hodím pátky do modré.
Dranel
Profil
Možná to udělám ještě jinak. Header půjde pryč a půjde místo něj jen logo (doleva nahoru) a do zbytku headeru půjde vyhledávání, reklama a možná i horizontální menu/záložky. To se mi jeví od začátku jako nej možnost, nicméně je tu problém. Logo :)
Dranel
Profil
Tak jsem na tom trochu zapracoval. Potřebuju ale nějak oživit menu a myslím, že ten šraf vpravo u nadpisů není to pravé ořechové. Máte nějaký nápad? Jinak do hlavičky ještě přijde reklama a horní menu.

Kritizovat nyní můžete krom obsahu vše, co vás napadne - od prvního dojmu až po chybky v textu.

Ještě něco: Nevíte proč je v IE (7) šouplý pozadí/layout o 1px? Dost mě to štve. Jak to napravit? Podmíněný komentář?
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0