Autor Zpráva
Lukin007
Profil *
Prosím zhodnoťte:
Lukin007
Díky
Měsíček
No mají tady dobré šablony, to se musí uznat.
Morasino
Lukin007
Na tom nic hodnotit nejde, je to šablona stažená z netu, nic víc.
t.K
Profil *
Škoda, myslel sem že to je jeho práce, šablona vypadá slušně...
Lukin007
Profil *
Jelikož jsem začátečník, tak jsem použil šablonu, protože sám bych asi toho moc nevytvořil.
Matty
Lukin007
protože sám bych asi toho moc nevytvořil.
V tom případě co na té stránce chceš hodnotit? Šablona stáhnutá, obsah žádný. Možná tak ukazatel počasí, který ale stejně bude uživateli nanic.
Lukin007
Profil *
Však obsah se teprve vkládá.
Matty
Lukin007
Však obsah se teprve vkládá.
Přečti si pravidla. Přesněji 1e: vkládejte pouze hotové stránky!...
machu
nic proti ale je to propadak jeste zmas aspon v paticce ten odkaz kde maju dobre sablony jinak cele leve menu ve spodni casti ti nejak nesedi ale jen tak dal ja mel taky takovu stranku kdyz jsem zacinal jo a do toho chatiku si nepis vypada to blbe kdyz si tam pises sam a oddelal bych ty ankety zatím jsou ti na nic obsach totalne vymaz :D založka v menu ,,kontaktujte nás,, má byt co :D jsi nějaka firma. Nevím ještě bych určitě zapracoval protože to vypada jinak jako čerstvě stáhlá šablonka
Pavel Krátký
Profil *
mimo výše uvedené (stáhnutá šablona)

a) piš raději datum, kdy bude web v provozu, (např konec dubna 2008) namísto cca za 1-2 měsíce

b) o čem tvůj web je? orav titulek na "BLOG lukin007" nebo nějak podobně, ať to člověk pochopí "při onloadu" :-)

c) používej podtržení textu pouze u odkazů

d) červená barva textu k té hezké zelené ??

e) velikost fontu "počasí" - moc veliké

f) proč odkazuješ na seznam a centrum atd.. ? máš za to od nich něco? odkazuj radši na svoje přátele (blogy), pokud nemáš, nějaké si sežeň nebo tam nedávej nic nebo tam dej odkazy na konkrétní stránky, které jsou ti blízké nebo se týkají toho, o čem (nejvíc) píšeš - třeba Break dance

hodně štěstí
Pavel
Viky
Profil *
Reklamu WZ dej do iframe a iframe pak umísti někam dolů. Kazí to celkový vzhled.
Morasino
machu
zmas aspon v paticce ten odkaz kde maju dobre sablony
Nic proti, ale tím by porušil licenci.
Lukin007
Profil *
Nic proti, ale tím by porušil licenci.
No právě, ale teď jsem tam něco změnil, ale ještě se chci zeptat, jak se dá dát ta reklama dolů. Na webzdarma.cz se dá dát jaksi dolů, ale zobrazovala by se na všech stránkách, teď se zobrazuje akorát na té původní
Lukin007
Profil *
Nevíte teda co s tou reklamou?
vertigo4
to si nastav na webzdarma... tam se přihlásíš a někde to tam je kde se nastavuje kde má být ta reklama
Lukin007
Profil *
Jo, ale nejde nastavit aby se objevovala dole a jenom na úvodní straně?
Matty
Lukin007
Samozřejmě že jde, ale je to proti pravidlům. Tu reklamu nemusíš mít úplně nahoře, ale tak, aby se na ni nemuselo rolovat.
vertigo4
Lukin007
nic proti, ale okopírované texty jsou opravdu zajímavé ;) http://search.seznam.cz/searchScreen?q=Projeven+jsou+v%C5%A1ak+oba+odl i%C5%A1n%C3%AD.+Ronaldo+je+typick%C3%BD+koncov%C3%BD+hr%C3%A1%C4%8D%3A
není co hodnotit, když neumíš si udělat vlastní layout, tak bys moh alespon nebýt shnilý a naučit se psát.... CTRL+C a CTRL+V umí 4leté děcko (+ "bloggeři" z blog.cz)
petrr
Profil *
promin ale na první pohled ta stranka vypadá dobře, ale na ten druhý už je to horší.Nelíbí se mi, že je to šablona.To dokáže každý a ty ještě chceš aby ti ji tady každej hodnotil.A argument "protože sám bych asi toho moc nevytvořil" je trochu divný,ve stránkách sice nejsem přeborník ale učím se a nikdy by mě nenapadlo si něco takhle z netu stáhnout.Celkově mi to prijde dosti chaotické.To menu a odkazy pod tím.Ale to bude tou šablonou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: