Autor Zpráva
Minnoc
Prosím porovnejte obě verze grafiky webu BB. Kód nehodnoťte dělal sem ho narychlo kvuli tomuto, bude se upravovat, zajímalo by mě, která grafika se vám líbí víc, co se vám na grafikách nelíbí. Patičku jsem prozatím nevymyslel, takže vím o tom ,že chybí.
new.black-books.cz
new2.black-books.cz
P.S. Kritizujte každou maličkost, chceme s Manqem aby ten web byl perfektní, a všichni co se rádi zasmějí a sledují tento seriál, se na stránky rádi vraceli.
Mistr
Minnoc
new.black-books.cz
(1) Hlavička je v MSIE 6 SP 2 zarovnaná vlevo, zbytek stránky vycentrován. Proč?
(2) Položky menu Informace, Životopis, Filmografie a Fotografie vypadají vzhledem ke svému umístění jako perex. Rozhodně jsem nečekal, že by se mohlo jednat o menu.
(3) Není důvod, aby slovo po předložce začínalo u menu velkým písmenem. Mám teď na mysli O Seriálu a O Webu.
(4) V menu nevidím, do které jeho části právě prohlížená stránka patří.
(5) Najedu-li ukazovátkem myšky v MSIE 6 SP 2 na logo, ztmavne. Odjedu-li z něj, již neodtmavne. Proč?
(6) Doplnil bych patičku. Ovšem o její absenci, jak píšeš, víš.
(7) Otevře-li se druhá úroveň menu (v MSIE 6 SP 2) sjede hlavní plocha stránky (bíle podbarvená plocha) až dolů pod menu. A zpět se již nevrátí. Ani druhá úroveň menu již nezmizí.

new2.black-books.cz
(1) V MSIE 6 SP 2 utekl pravý sloupec až kamsi doprava.
(2) Logo při nájezdu ukazovátka myšky opět zešediví, při jeho opuštění zas správně odšediví.
(3) Proč jsou v pravém sloupci popisky Náhodná Fotka a Poslední Diskuse s velkým počátečním písmenem ve druhém slově?

Obsah řady dalších bodů je totožný s hodnocením předchozího webu. Zopakovat tak je možné body (2), (3) a (6). K bodu (4) je třeba doplnit, že se položka v menu obarví až po klepnutí na ni. Nemohla by být odlišně graficky vyvedená již při načtení webu?
Minnoc
Díky tohle všechno jistě napravím, teď mě, ale více zajímá názor na to, která grafika se vám víc líbí, a co se vám nelíbí na grafické stránce grafik.(hrozně formulované) ;). Nic méně Mistrovi děkuji za vyčerpávající rady, až se vybere návrh v kterém se bude pokračovat,doufám, že jeden z těchto dvou, tak ty chyby okamžitě napravím.
Mr Battle Beetle
Nejspíš ten první. Je to jednodušší, ten pravý sloupec se asi hodí pro pravidelné návštěvníky, ale mě by to spíš designově stránku rozhodilo...nevim, mozna jsem sam. Jenom jeden dotaz: Proč u sekce Herci (levé menu) se nezmění pozadí čudlíku na bílo, ale u ostatních ano? Jo a když mi v levém menu vyjedou herci (konkrétní jména), tak bych u nich dal menší výšku bloku, aby bylo vidět, že je to podsekce, takhle se v tom strácím :-) Mr. BB
Minnoc
Mr Battle Beetle
díky, hned to opravím. ;)
Minnoc
Mistr
new.black-books.cz
1) opraveno
2) V tomto kontextu to opravdu není poznat, ale až tam dáme obsah bude to zřejmé. ;)
3) opraveno
4) opraveno
5) Tohle je problem rolloveru, pracuji na tom.
6) Patičku sem stále nevymyslel. ;)
7) Pracuji na tom.
new2.black-books.cz
Jelikož to vypadá, že se líbí více jednička, nebudu prozatím 2 opravovat.

Mr Battle Beetle
V jedničce vše opraveno. ;)

Můžete dále kritizovat. :)
shaggy
Mám taký pocit, že sa ti prvá verzia trošku rozchádza, alebo to tak má byť?
http://i30.tinypic.com/wjfneg.jpg
Railbot
Nevím jestli to bylo již zmíněno, ale musí logo blikat? Má to nějaký smysl?
Petr Tichý
Obě jsou oproti fantastickému seriálu úplně mimo.
Minnoc
shaggy
dík, samozřejmně opravím

Railbot
ok, ještě to promyslím

Petr Tichý
Buď vytkni konkrétní věci, nebo si nech takovéhle poznámky od cesty. Jsou mi totiž úplně k h.... ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: