Autor Zpráva
machu
Profil
www.xtapety.ic.cz
Totální změna jedinečná šance pro vymítače tagů.

Takže jsem si řekl že předešlý desing byl asi opravdu přehnaný. Proto jsme využil volna poskytující týden a pomocí jakpsatweb.cz jsme se naučil layout. Pak jsem přišel na to jak si tvořilo vlastní šablony a už to jelo. Zvolil jsem jemnější barvy nenáročný vzhled. Posudte sami a napište to byste popřípadě změnili jako návštěvník stránek tapet na plochu :D
Rian
Profil *
Mne se teda ten design vubec nelibi
orava
Profil
to predtým bolo omnoho lepsie
hlave co sa týka farieb!
machu
Profil
Rian desing je voleny kvuli typu stránek kdybych se chtěl vyřádit tak by to jenom hrálo barvama radsi si zprav na svojem webu ten prostřední panel :D překrývá ti patičku
Matty
Profil
machu
desing je voleny kvuli typu
Fialová mi teda nepříjde jako ta nejvhodnější barva pro stránku s tapetami. Vypadá to spíše jak web nějaké parfumerie. Aspoň změň barvu písma. Ta červená moc křičí. Vpravo od "loga" je cosi nepopsatelného.
radsi si zprav na svojem webu ten prostřední panel
Tady kritizujeme tvůj web a ne Rianův.
Mistr
Profil
machu
(1) Absence klikacího loga.
(2) Chybí rozlišení webu, pro který jsou pozadí určena.
(3) Chválím použití menších náhledů.
(4) Nač je menu psané kratce (tedy bez háček a čárek)?
(5) Popisek položky Architektura jakoby na konci již téměř vylézal ze svého příslušného políčka.
(6) V menu nevidím, do kterém jeho části patří právě prohlížená položka.
(7) Myslím, že s patičkou by ještě bylo možné si pohrát, ne? Například "rozklikat" e-mailovou adresu či doplnit další kontakty.
muco
Profil *
Noo, ako by som sa vyjadril, skus to nejak ozivit, teraz to nieje stranka. Ani zdaleka sa to na nu nepodoba

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0