Autor Zpráva
L4L4
Profil
http://www.fiktivniweb.ic.cz, Prosím o hodnocení webu, na budoucí doméně reklamní proužek nebude. Obsah zatím není, čekám na podklady, odkazy vpravo v hlavičce zatím nefungují - později doplním. Jde mi o grafickou a funkční stránku. (nejsem přeborník v tvorbě grafiky - tohle je můj první výtvor - předcházelo mu pouze pár beta verzí tohoto webu).

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.
Pavlisko
Profil
osobně mi to příjde jako moc moc moc amatérský web
Kcko
Profil
Kdyz pominu zakladni veci co ma spravny web mit ( klikaci hlavicku / logo, navigaci pomoci definicniho seznamu a jine, absence nadpisu urovne H1 ) tak se musim pozastavit nad velmi prumernou az spatnou grafikou. Hover efekt v menu taktez priserny.

Tohle nekde videt, tak me vubec nezajima cenova nabidka at je sebelepsi nez u konkurence a prcham

2/10 za snahu
Měsíček
Profil
Nelíbí ..

Pročpak tam strkáš XHTML Doctype když jdeš hlavou proti celé syntaxi XHTML .. proč?

Neuzavíráš tagy .. vnořuješ je do sebe tam kde se vnořovat nesmí, nerespektuješ jedinečný identifikátor, pak máš stránku rozjetou (nejen kvůli identifikátoru, hlavně kvůli neuzavřenému tagu <h2>) atd .. zkrátka hrůza, špatné návyky ta grafika taky nijak neoslní, proč ji tam ze začátku cpeš? Zkus to udělat bez ní, však jsou i parádní stránky kde se nevyskytuje žádný obrázek na úkor designu. Také to menu je nešťastné, někam zalízá někam se ztrácí ..
Skratch
Profil
šipky v menu, hlavně při hoveru, vypadají dost hrozně, nelíbí se mi rolovací obsah.
Jinak graficky je to slabé, jak už zmínil Kcko.
Mimochodem, píše se design a ne desing
vertigo4
Profil
L4L4
sorry, ale fakt hrůza...
tahle verze byla taky špatná, ale rozhodně lepší než toto
už výběr barvy je docela nešťastný; připadá mi to jako web z doby, kdy jsem ještě chodil po čtyřech (tím nemyslím oslavu minulý týden ;) )
znak copyrightu se dá udělat normálně...
opravdu jak psal měsíček, někdy je méně více... i s pomocí pouhého css bez pomoci grafiky se dá udělat útulný, přehledný web....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0