Autor Zpráva
jjv
Profil
Zdravím všechny, prosil bych o konstruktivní kritiku tohoto webu ještě je to rozpracované a není to zcela naplněné infem (chybí jen pár textů). Zajímal by mě první dojem, ale i druhý dojem :)
Mistr
Profil
jjv
(1) Text Milí přátelé... v hlavičce je špatně čitelný.
(2) Odkazy v patičce jsou taktéž hůře čitelné.
(3) Poházené fotografie v hlavičce vypadají vizuálně naprosto stejně jako poházené fotografie níže ve stránce. Přitom ty druhé jsou odkazy, zatímco ty první - hlavičkové - odkazy nejsou.
(4) Kolem pomlčky se dělají mezery. Za tečkou taktéž.
(5) Netuším, čím se liší červený nadpis (např. Fotografická soutěž pro naše zákazníky) od černého (např. Naše nabídka - Chorvatsko)
(6) Dnes již nepíšeme IČO, nýbrž pouze IČ. Viz http://www.modexsport.cz/ck-leto/kontakt
(7) Proč je v MSIE 6 SP 2 barevně podbarven jen první řádek tabulky ve stránce http://www.modexsport.cz/ck-leto/letni-tabory (v oddíle Ceník)?
Dakart
Profil
Ahoj. První dojem byl, že jsem si říkal konečně nějaký pořádný design. Bohužel druhý dojem už byl mnohem více realistický. Je to naprosto neuvěřitelně přeplácané. A to jak stylově, tak množstvím prvků a jejich vzájemnou kumulací. Mám z toho dojem, jako by sis neuměl vybrat jeden - dva grafické styly, ve kterých to uděláš a vznikl tento, odpusť mi ten výraz - "paskvil". Na jednu stranu obdivuji tvou grafickou různorodost, na druhou stranu nechápu proč to neuděláš stylově jednotné. Navíc pro mě nezajímavý, opakující se motiv shluku fotek mi příde jako nápad docela dost laciný.

Omlouvám se, že jsem kritický, těšil jsem se, že budu chválit, ale prostě to nejde. Přeju hodně štěstí.
jjv
Profil
Mistr
1 trochu jo (asi s tím moc neudělám, je to jpg)
2 na to se podívám
3 to ano, neviděl bych v tom však žádný problém :)
4 jsem si vědom, v kterém odkazu je chybka?
5 ničím
6 aha, opravím (jestli tomu tak opravdu je)
7 ty ceníky mají podbarvení řádků střídavé

Dakart
Díky za názor, kritika je vítaná, avšak si nemyslím, že by se tam míchalo více stylů. Také si myslím, že web je poměrně přehledný a uživatelsky příjmený. Počkám si na další názory.
Mistr
Profil
jjv
3 to ano, neviděl bych v tom však žádný problém :)
Problém je v použitelnosti takového řešení.

4 jsem si vědom, v kterém odkazu je chybka?
V tabulce ceníků (viz níže).

6 aha, opravím (jestli tomu tak opravdu je)
Je tomu tak. Věř zaměstnanci portálu Firmy.cz. A pokud by Tě ani to nepřesvědčilo, pak mrkni do ARESu.

7 ty ceníky mají podbarvení řádků střídavé
Neřekl bych:

Prohlížeč? MSIE - jak 6 SP 2, tak 7.
jjv
Profil
-aha, toho ceníku jsem si nevšiml, díky moc za upozornění, opravím
-IČ věřím :)

3 proč problém? ty odkazy fotografií jsou také nahrazeny textově a to nad fotografiemi, takže i kdyby člověk nepoznal, že jde o odkaz, jsou tam odkazy textové, takže si myslím, že to je použitelné.
Adomisis
Profil *
pekny design, libi se mi to. ty fotky v hlavicce jsou super
Mistr
Profil
jjv
3 proč problém?
Protože máš na jedné stránce dva grafické prvky, které vypadají prakticky totožně. Možná lze říci úplně stejně. Ovšem jeden odkazem je a druhý nikoliv. Když už zjistím, že na poházené fotografie klepnout lze a dostanu se na jiné stránky, mohu pak být nepříjemně rozčarován, že při klepnutí na "stejně" rozházené fotografie se nic neděje. Klikám na ně a nic se neděje... O to mi šlo. Jsou-li dva stejně vypadající prvky, proč nemají stejné funkce?

ty odkazy fotografií jsou také nahrazeny textově a to nad fotografiemi, takže i kdyby člověk nepoznal, že jde o odkaz, jsou tam odkazy textové, takže si myslím, že to je použitelné
Krom toho nevím, zda zrovna takto lze interpretovat použitelnost. Snad přístupnost...?
jjv
Profil
Mistr
1. k těm rozházeným fotkám - zčásti máš pravdu... myslel jsem taky na to, a proto jsem klikací fotky obdařil hover efektem jejich posunutí (funguje jen v kvalitních prohlížečích - mozilla, opera; pro explorer se mi to nepovedlo rozběhat, je tam nějaká chyba s z-index), proto se možná můžou zdát ty fotky v MSIE, že klamou

2. myslím, že toto je zrovna použitelnost, ale použitelnost a přístupnost k sobě mají blízko

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0