Autor Zpráva
JohnyWTR
Profil *
Ahoj, mám webový portál www.chem-web.info, chtěl bych vás požádat o náměty a připomínky, díky ;-)
kletely
Profil
JohnyWTR

1) klikacie logo
2) stáli formát nmiesto % daj px
3) validator
4) dizajn nic moc
5) kontrast
Dranel
Profil
JohnyWTR
Nějak na mě nevykouklo, že je to o chemii. Až na druhý pohled. Trochu mi to připadá jako šablona. Možná je to tou 100% šířkou. Jo když jsme u tý velký šírky, tak texty delší než 500px (nebo tak nějak to bylo) se velmi špatně čtou - ztrácí se řádek apod.
shaggy
Profil
A čo na tom máme hodnotiť? Je to php-fusion, je to šablóna smoothblue...
jediné čo tam môžem hodnotiť je absencia informácií o redakčnom systéme. Prečo porušuješ copyright?
JohnyWTR
Profil *
to sice ano, ale nemyslíš že to dá hodně práce vytvořit web se spoustou zpracovaných informacích o chemických prvcích a pak tam přidat nějakej software, tabulky, laborky, pokusy apod. ??? Jinak PHP-Fusion a ten styl jsou volně šířitelné, takže žádné autorské práva se neporušují
shaggy
Profil
Môžeš ho používať zadarmo, ale musíš uviesť informácie o autorovi. To, že je voľne šíriteľný neznamená, že autor nemá k nemu žiadne práva.
Alebo použijem tvoje slová - nemyslíš, že to dá veľa práce vytvoriť redakčný systém s množstvom zaujímavých funkcií a potom k nemu pridávať rôzne vylepšenia, šablóny a pod.?
JohnyWTR
Profil *
Ale ano, to máš pravdu, ale místo copyrightu jsou jejich bannery ve Spřátelených webech - toho si myslím i všimne více lidí a tak se jim i zvětší určo návštěvnost, sice ne o moc, ale přeci jenom.

Ale jinak jsem vás chtěl požádat taky o kritiku na obsah, nikoliv jenom na redakční systém..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0