Autor Zpráva
zmenme-svet.wz.cz
Profil *
Ohodnoťe prosím mé stránky www.zmenme-svet.wz.cz

Děkuji. :-)

Webové stránky jsem v životě nedělala, tak uvítam jakoukoli radu.

A prosím o pomoc ohledně dizkuze na mých stránkách, nevím jak na to, tak kdyby jste mi prosím někdo poradili, alespoň poslali odkaz na nějakou stránku, kde je to dobře vysvětleno. Děkuji. :-)
Čvachta
Profil
Nevím jestli je to účel, ale totálně mě to dostalo :-)

Když se stránka žačla načítat tak bylo pozadí černé a ten text v hlavičče bílý na černém pozadí. Načetlo se to a najednou to je barevné a veselé :) Symbolizovalo mi to to zkrášlení:) Asi to nebyl záměr, ale pobavilo mě to.
shaggy
Profil
Neviem, či je to účel, ale aj mňa to dostalo :-(

Dalo by sa to opísať slovami - prišiel som, videl som, s plačom odišiel som.

Nehodnotím obsah stránok, ani tvoje schopnosti tvorby stránok. Ale keď na mňa vyskočilo to pozadie, tak sa ten text stal nečitateľný. Pôsobí príliš rušivo, ťahá to oči, nedokážem sa sústrediť na text, toto nie je tá správna cesta. Aj tá modrá farba textu na ružovom pozadí nie je najšťastnejšia kombinácia. Ak k tomu prirátam tie kvetinky okolo, tak dostaneme web, ktorý by dokázal privolať šok každému epileptikovi.
zmenme-svet.wz.cz
Profil *
Čvachta: Nebyl to záměr, ale jsem ráda, že Vás to pobavilo. Děkuji. :-)

shaggy: I můj děda, který má velmi poškozený zrak, to přečetl bez problémů. Tím se Vás samozřejmě nechci nějak dotknout, ale nemyslím si, že by to bylo nějak extra nečitelné, ale děkuji za Váš názor. :-)
Dranel
Profil
zmenme-svet.wz.cz
Také mě tyto problémy trápí. Navrhuji spolupráci. Ozvi se případně na icq 451-870-409
KGW
Profil
Užitečný web, ale barva písma a pozadí, to je děs, nedá se to číst, brrr, leda zkopírovat do editoru a pak číst, jinak rád poradím se stránkama
zmenme-svet.wz.cz
Profil *
Dranel: Ráda. :-)

KGW: Radu uvítám. :-) Netuším jak na si zřídit dizkuzi na svém vlastním webu a také mám problém s komentáři u článků. Děkuji za jakoukoli pomoc. :-)
vertigo4
Profil
zmenme-svet.wz.cz
opravdu, vyber lepší barvu písma, toto bije do očí, málo kontrastní a navíc to není nejhezčí barva

1) title před uvedeným kodováním...
2) tabulkový layout... fuj
3) omozte nám alespoň trochu zkrášlit dnešní svět. :-) - taky málo čitelné...
4) nejsem si jistý, ale DIZKUZE je podle mě špatně... buď DISKUSE nebo DISKUZE
5) docela bych uvítal nějakou patičku s nějakým kontaktem, autorem...
6) je to přinejmenším zajímavé, že pozadí je černé a na něm barevný obrázek... nejsem proti tomu, nej bych podle mne zvolil barvu přiměřenou grafice
7) nazvy stránek neco_neco.html bych změnil na neco-neco.html...
8) na stránce http://www.zmenme-svet.wz.cz/o_co_nam_jde.html je pár gramatických chyb
- monotóního --> monotónního
- vyjímka --> výjimka
- jedinná --> jediná

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0