Autor Zpráva
rkomoras
Profil
Prosím zhodnoťte moji šablonu.
panther
Profil
rkomoras
- při menším zobrazení ti nadpis "Šablona" v headeru vyskočí mimo stránku (resp. pozadí headeru). Je ti tím, že nadpis máš zarovnaný na 800px doprava a header má width "pouze"100%
- nadpisy mají více úrovní, aby se mohly strukturovat podle hierarchie (h1 - h6). Této hierarchii asi neodpovídá deset h1 na stránce a nic jiného..
- v navigaci mi nějak nesedí ty šipky s červeno-modrým pozadím, když zbytek položky je jen modrý (i v jiném odstínu navíc)
- myslím, že by to chtělo ještě zapracovat na vzhledu, přijde mi dost nepřesvědčivý
Měsíček
Profil
Graficky děs (nechci rozebírat prvky, zkrátka z grafiky se mi nelíbí nic) možná bys to měl celé předělat a začít používat fantazii a ne kopírovat podvědomě to co se tvořilo před šesti lety, .. srry za tu přísnost.
rkomoras
Profil
Tak tahle je už snad lepší....?
K
Profil *
rkomoras
podobny design jsem mel na webu v roce '99. A to nejsem grafik.
rkomoras
Profil
...já nejsem žádnej profík...a dělat všechno z nejnovějších tutoriálů se mi nechce, to pak neni moje práce, tak nic...
Railbot
Profil
rkomoras
Na zvolení správných barev nemusíš číst nějaké tutorialy (ty jsou ostatně o něčem jiném). Stačí trocha citu pro barvy, ten ty zřejmě postrádáš. S tím ti nemohou ani ty návody.
rkomoras
Profil
K tý druhý šabloně jsem používal generátor barevných schémat od Pixyho....asi špatně, připadá ti tenhle barevnej vzhled lepší?
Měsíček
Profil
Ne, jsou to jen odstíny jedné barvy .. pořád dokola, třeba barevným schématem mě docela příjemně udivila stránka od Dera
rkomoras
Profil
Teď jsem zase použil tohle. Jestli to tak nemá být, tak jsou generátory schémat zbytečné.
Měsíček
Profil
Ano generátory schémat jsou zbytečné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0