Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Jak se vám líbí s3a.wz.cz?? Ještě bych měl dotaz:)) Jak napsat styl u rámečků kolem obrázků, aby se to v Mozille, FF, Opeře zobrazovalo jako v IE?? Díky za názory!!
Lukin
P.S. Kritika pokud možno na vzhled, ne na obsah
Lukin
ještě jsem vytvářel arstav.com:))
mila
Ten vzhled se mi docela líbí, oceňuji, že není tuctový.
Co bych vytknul:
-menu:neměl by být problém vytvořit jednoduchá textové menu, pokud stránka nepodporuje javascript.
-zahlavi by šlo také udělat pružněji
-barvy odkazu, bych dal take do stylesheetu
-nechápu, na co tam jsou všechny ty ikonky
-reklama by se mi více líbila na všech stránkách dole
-měnící se title
-optimalizováno pro 1024x768 - Mám si snad jít koupit nový monitor, pokud mám 800x600. Nebo to znamená, že nemám na stránce co dělat...
-K čemu 4 počítadla?
Icepoint
Tenky pismo je na sedivobilim pozadi spatne citelny ... to prekleslovani v menu je takovy divny, takovyhle veci se mi moc nelibej ... Taky by to mohlo bejt barevnejsi, ne jen cerna + bila + nejaka sediva na pozadi ... GBOOK je taky spatne citelnej (jako vsecko ostatni), dale ty "TITULKY" by se klidne mohly odehravat primo na ty strance a ne ve okne mimo ... no, to je asi vsechno k s2a.wz.cz
---------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------
no ty stranky arstav.com vypadaj docela dobre ... jen mala vytka k hover efektu v menu, kdyz na to najedu tou mysi tak se to neda precist ... a jeste jedno, fixwd pozadi je divny ... lepsi by bylo, kdyby sis v tom photoshopu trochu pohral a udelal z tech baracku texturu, a na pozadi vypnul bgproperies="fixed" bylo by to vazne OK
IP
Lukin
pozadí na arstav.com je vytvořeno pomocí 2 jednoduchých prográmků... malováni ve Windows a IrfanView (irfanview.com);o))
Shippy
Design velice pěkný, závidím :-), jen bych poměrně klidně odhodil to "Optimalizováno" - to je přeci jen výmluva. Vynechej to, a nikdo nic nepozná.

Co se týče kódu. je to šílená mazanice :-) a navíc se ti tam přemnožily poznámky pro WZ reklamu. Těch skriptů je taky na můj vkus přehnaně mnoho - moc o tom nevím, ale dopoučil bych ti tam přidat attr(defer="defer") - načítalo se mi to 20s.

Jak již jsem napsal, líbí se mi to.
Lukin
Shippy: díky za kritiku a dotaz - k čemu je attr(defer="defer")???
Jinak načítá se to blouho jem poprvní - načte všechny skripty a pak už je čte z cache... aspoň doufám:o)) Pokusíl sem sa to udělat tak, aby se z netu tahalo jen to nové, to co se opakuje by mělo být v cache:o))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0