Autor Zpráva
Ove
Profil *
Co takhle tenhle vzhled pro mé portfolio?
http://www.ove-blog.wz.cz/admin/grafika2/grafika3.png
Dranel
Profil
Jestli myslíš, že to dostatečně na první pohled vypoví o tvých grafických schopnostech, proč ne.
vertigo4
Profil
Ove
nedostatečný kontrast
Railbot
Profil
Co třeba psát spisovně? Nebo pokud se chceš prezentovat "chcou a připravuju"....prosím. Jinak ten design je vcelku o ničem. Píšmo málo kontrastní. Na tvém místě bych zauvažoval jestli je opravdu v pořádku si říkat grafik a webdesignér.
Měsíček
Profil
"xHTML" se mi opravdu nelíbí, vždyť je to zkratka a ta se píše velkými písmeny ne?

1.) XHTML
2.) (X)HTML

atd .. to samé Icq (ICQ) atd ..

Jinak celý design je hodně jemnej až tak, že se mi některé části nelíbí například to menu v hlavičce je sice více originální, ale v praxi spíše odpuzuje.
Ove
Profil *
Railbot
Texty na tom designu ještě nejsou hotové
Str4wberry
Profil
Odpovídám Ove:
1. Texty jsou příliš malé;
2. pod dvojicí referencí bych zvětšil odsazení;
3. zarovnání boxu s textem „Vítejte na stránkách […]“ vůči stránce je podivné;
4. možná by web mohl mít patičku;
5. jsem si vědom, že texty nejsou hotové, ale nezapomeň si opravit „vyjímku“.
Ove
Profil *
Str4wberry
A nějaké celkové hodnocení, nebo dojem?
Má to cenu v budoucnu kódovat?
Ove
Profil *
Druhá verze
http://www.ove-blog.wz.cz/admin/grafika2/grafika4.png
Měsíček
Profil
No nevim .. možná trochu lepší, ale proč to menu tak těsníš? Vždyť je hnusně nalepené nakraj zkus si spíše pohrát s menu než s celým návrhem.
Dranel
Profil
Mnohem lepší. Nepodtrhávat, co není odkazem. Text v položkách menu trochu nahoru (o 10px)
Shadowwolf
Profil
ten první mi příjde daleko lepší, nějak nemusím weby na černém pozadí ... každopádně v obou případech je písmo hooodně nekontrastní a webu tak dává dojem vybledlého papíru. Nicméně ten první se mi docela líbí a pokračoval bych tímto směrem.
katulienka
Profil *
na mna tam mas az vela textu na hlavnej strane, ale inak je to uplne jednoduchy dizajn, ktory sa mne osobne velmi paci.
a s tym xHTML ma meicek pravdu
Ove
Profil *
katulienka

Myslíš světlí nebo tmavý návrh ?
Jo to XHTML opravím, moje chyba...
Manq
Profil
Má to cenu v budoucnu kódovat?
Kódovat to má cenu vždy. Spíš bych se zeptal, jestli to má cenu někde vystavovat.
Ove
Profil
Ještě jedna verze návrhu...
*** Obrázků v rámečcích si moc nevšímejte jsou jen orientačně***
http://www.ove-blog.wz.cz/admin/grafika2/grafika5.png
Měsíček
Profil
Už je to lepší, ale i když jsi to menu rozhodně zlepšil, tak doporučuji, aby jsi ho rozložil ještě více .. jinak hlavičku zkus udělat jen jedno barevnou ..
Dranel
Profil
1) Co vlastně znamená portfolio?
2) Proč je zvýrazněno webdesingéra?
3) To xHTML si oprav všude
4) Reklamní odkazy na google a na seznam? Kvůli čemu? S-ranku? Budiš...
5) U icq dát kytičku zobrazující tvůj stav? IMHO já zatím na žádnou spolehlivou nenarazil :(
6) Ten web bude vycentrován? Bude mít rám či stín?
7) Líbí se mi to, pracuj na tom.
Ove
Profil
Dranel
Díky za rady... Pořád dochytávám mouchy...
Bude to nakonec asi blog a zároveň prezentace mých prací.
Ove
Profil
Uff
Dalšííí úpravy...
http://www.ove-blog.wz.cz/admin/grafika2/grafika6.png
Manq
Profil
Ove
Zkus se nad tím trochu zamyslet a vzít si k srdci rady, které ti zde dáváme. V patičce zvětši kontrast nadpisů i odkazů. Není to k přečtení. Teď koukám – všechny texty by potřebovaly zesvětlit. Možná bych ještě zauvažoval o přebarvení horní lišty do té samé černé, jako je obsah.
Railbot
Profil
Ove
Máš tam pár hezkých prvků, ale dohramdy je to podprůměrné. Co ten kontrast? Odpusť si průhledné pozadí, budeš s tím mít akorát zbytečné komplikace. Nepoužívej v návrhu vyhlazené písmo, realita potom vypadá úplně jinak. To poslední konkrétně mi připomíná hřbitovní kámen, tmavé a depresivní.
Dranel
Profil
Ove
S tím červeným to bylo hezčí, takové živější. Bacha ale zas, aby jsi z toho neměl omalovánky. Mimochodem jak jsem se ptal, co je to portfolio, tak to jsem se ptal doopravdy, to nebyla narážka nebo tak nějak. Já to totíž dosud přesně ani nevím :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0