Autor Zpráva
taltos
Profil *
Zdravím,
prosím o zhodnocení a kritiku webu společnosti WMConstruction. Hotová není pouze obsahová stránka a jeden ilustrativní obrázek (u výroby). Bude ještě probíhat nějaké optimalizace, ale Opera, Mozilla i Explorer by to měl zvládnout zobrazit vše bez problémů.

http://www.s.g.cz/bryksa/obr/wmc/index.html

Předem díky.
Atomis
Profil *
Logo se mi libi, ale celkove mi to pripadne takove prazdne
katulienka
Profil *
logo je vybrone ale tie gombiky mi pridu: 1) moc velke 2) neosobne 3) trosku gycove

ale inak fajn
Dranel
Profil
taltos
Gombík = knoflík

Jinak u výroby chybí logo. Btw proč je na stránce 2x menu? Vycentrováno to nebude?
taltos
Profil *
Dranel
Centrování asi nebude z důvodu neohraničené hlavičky..to by asi ve středu vadilo.
Dvě menu jsou použita protože:
1) nevím jak bude dlouhý obsah, který mi dodají takže v případě, že bude hodně dlouhý. může uživatel měnit stránky i po dočtění jedné, nemusí jet nahoru
2) horní je obrázkové, spodní je textové

katulienka
S velikostí těch tlačítek nejsi první, kdo to říká. Možná je zkusím o něco změnšit.


Díky za připomínky!
Měsíček
Profil
"Centrování asi nebude z důvodu neohraničené hlavičky..to by asi ve středu vadilo. "

eh? Právě naopak .. mě to osobně nebaví pořád čumět nalevo.

Jinak ty tlačítka v menu nechej klidně tak jak jsou, ale nedávej jim opačný gradient to je prostě hrůza .. třeba nechej jen jeden a ten druhý trochu zprůhledni.
katulienka
Profil *
taltos

pri velkych ulhoprieckach (nad 19) to moze naozaj vyzerat blbo. centrovanie ma svoje priciny
Axamith
Profil
Nedávej na web odkazy, které nikam nevedou. viz. novinky/ocelové konstrukce
Skratch
Profil
copyright v patičce nejde přečíst

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0