Autor Zpráva
none
Profil
tak zkritizujte
http://www.noneho.nazory.cz/system/index.php
mat
Profil
jen upozornění - mezi odkazy máš odkaz na pixyho, bude lépe opravit pixilophone na pixylophone
none
Profil
ok opravim
honzan
Profil *
fakt pekne...
jemne bych pridal kontrast na hlavicce a barvach (ale jemne)
snizil bych rvavost titulku a odkazu...
Spikee
Profil
Pekné. V poslednom čase sa tu objavuje stále viac dobrých stránok.
Logo by ale malo byť klikacie :-)
Charlie
Profil
Noooo, já mám více výhrad.

~ Ta barva - světlezelenomodrá, kterou tam používáš - je nevýrazná, v kombinaci s gradienty jako by tam nebyla
~ Nadpisy článků mají naopak barvu bijící do očí, ta hoverovací šedivá by tam vypadala mnohem lépe
~ Ve Firefoxu jsou některé prvky lehce přeházené

Vlastně jsem teď přišel na to, co mi ty stránky tak připomínají. Kdyby byl nahoře nadpis "Křemílek a Vochomůrka", tak by to bylo vážně dokonalé. Barvy tohoto večerníčku věrně odpovídají barvám webu.
Martin
Profil
V IE je to ještě zajímavější než v mozille.
Glacier
Profil
Nápisy HTML | CSS | ... v hlavičce vypadají jako odkazy, dost to mate.
Icepoint
Profil
souhlasinm s glacier, opravdu to mate ... ja jsem na to klikal a vono nic ... pak ty prispevky k clankum, to pole na text clanku je htrozne maly ... opravdu koment velikosti jednoho pismene nepisu...
none
Profil
Tak vsechno co jste zkritizovali jsem zparavil tak vytknete jeste nejske chyby pls.
Acci
Profil
V poslední době mi hodně vadí loga, která neklikají
Glacier
Profil
Je to asi lepší, ale ty moje výtka Nápisy HTML | CSS | ... v hlavičce vypadají jako odkazy, dost to mate. pořád platí
ooze
Profil *
Souhlasim s Glacierem ... ty napisy opravdu matou a svádí ke klikání. Logo by mělo být opravdu klikací.
Jinak hezký web !!!


OOZE
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0