Autor Zpráva
ZOo!p
Profil *
Adresa webu

Prosim o vseobecne zhodnoceni osobni stranky, hlavne kde ustetrit nejaky ten div.

Jak na vas celkove ta stranka pusobi?

Diky.
ZOo!p
Profil *
Oprava
panther
Profil
ZOo!p
- červené vajíčko se při hoveru nejen "rozloupne", ale i posune o nějaký pixel (FF 2)
- u obrázků ti chybí alty
- očekával jsem, že dole na "grafické práce" a "nakódování" budu moci kliknout, ale nedá
- při zvětšení písma se ti celý spodní box s grafickými pracemi a kodováním rozpadne, resp. text vyteče ven a je hidden
- v CSS není auto hodnotou vlastnosti padding
- u H1 ti chybí jednotky u velikosti písma
- u .text-novinky máš float: center; - neexistuje
- nějak bych zvýraznil nadpisy (O mně a Novinky)
Miloš
Profil
panther
float: center; - neexistuje
Ale je to škoda.
Měsíček
Profil
"červené vajíčko se při hoveru nejen "rozloupne", ale i posune o nějaký pixel (FF 2) "

Nejen v FF2 také v FF3 a v IE7 takže se dá říct, že ve všech.
zimmi
Profil
V Opeře 9.26 se vajíčko ani nerozloupne. Jinak to celé působí moc omalovánkově, jako stránky mateřské školy.
Měsíček
Profil
"Ale je to škoda."

Snad se to v CSS 4 zavede, jestli se toho ještě dožiju.
panther
Profil
Měsíček
Snad se to v CSS 4 zavede, jestli se toho ještě dožiju.
Ani si pořádně nedovedu představit obtékání z prostředka ;o). Takové zarovnání, ale obtékat se dá jen ze stran podle mě. Myslím, že se ani nemá co zavádět :o)
Miloš
Profil
Měsíček
Snad se to v CSS 4 zavede
No vidíš, a mně by přitom stačilo, kdyby bylo spoleh na 100% podporu CSS 2

panther
tak se podívej do novin, do ilustrovaných knížek – každý program pro sazbu ti nabídne obtékání prvku; podle hran, podle konce alfakanálu, podle beziérovy cesty…
Co je na tom k nepochopení? Jeden za všechny: http://kesolim.sweb.cz/TMP/O_rozpustilem_prasatku.pdf
panther
Profil
Miloš
dobře, beru zpět :o)
Miloš
Profil
ZOo!p
V Opeře se mi odmítají ukazovt kuřata. Hádal bych, že je to proto, že jde o neodladěný javascript, protože kdyby to bylo čistě pomocí CSS, neměla by s tím mít Opera sebemenší problém.

Těch 8 zelených čtverců jsem nepochopil.
Jestli tam mají být obrázky-odkazy na hotové zakázky (portfolio), pak si kladu otázku, proč je každý png v jednom divu. Chceš-li, aby šlo o bloky, stačí těm obrázkům (respektive odkazům, budou-li ty obrázky někam odkazovat) zadat třeba display:block a float:left.
Což je část odpovědi na otázku, kde ustetrit nejaky ten div.
Pokud tě zajímá, jak šetřit s divy, koukni na můj kontroverzní počin http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=65134&foru m=7&page=-1
ZOo!p
Profil *
Dike vsem, v nejblizsi dobe vse napravim.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0