« 1 2 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Co říkáte tomuhle webu. Už jsem tady měl jednu stránku, ale nebyla moc úspěšná, tak to zkouším znovu :) http://webdesign.topweb.cz
Tak co myslite zlepsil jsem se???
AMD
Profil
Docela hezký, ale když najedeš na odkaz, tak by to mohlo bejt taky podtržený (aby to bylo stejně jako už navštívenej a neaktivní...)
Anonymní
Profil *
fajn...dik
Šlaha
Profil
Designově se mi to nelípí. Promiň, prostě nelíbí. Asi to bude barvami. A napiš to aspoň v xhtml.
AMD
Profil
Jo to je pravda, XHTML rulez.
honzan
Profil *
me se to nelibi, obzvlast chces li si tim privydelavat... koukal jsem schvalne na tvoje nabidky - vsechny priklady vypadaji prijemneji - proc to neudelas trosku podobne...

musim se ohradit z principu:
nelibi se mi ceny za jake nabizis praci... a to se webem nezivim... 100kc za stranku a 100 kc za banner...
Wertrik
Profil *
Malem jsem prisel o oci kdyz sem se na to podival, ta modra je fatk smrtici. Mas pekne designy ale tvoje stranky k tomu nejak napasuji....
FantomX1
Profil
Je to celkom dobre a vidim ze si muz cinu. Vidim ze asi beries sablony, ale to nevadi, je to kazdeho osbna vec.

Len sa mi nepacia ceny aplikacii ktore poskytujes ako formular a knihu navstev. Bud to nevies robit prodesionalne a preto davas taku cenu za webove aplikacie, ktore obcas mozu byt fakt zlozite, napriklad kniha navstev overenie vstupu a zabezpecenie pred hackerom to vsetko patri k tomu a zda sa mi byt az neuveritelne za stranku typu gold zo vsetkym moznym popytat len 1 500 korun.

Ale zrejme tu si este nik neobjednal.
FantomX1
Profil
No a s tym designom na tvojej hlavnej stranke je to tak ako uz spomenuli predo mnou. Urobil by som to profesionalnejsie. Ale inac je to jednoduche, strucne a vecne. Takze navstevnik hned vie o co sa jedna a mas tam aj kontakt a vsetky potrebne veci, takze obsah je idealny, len zmenit ten design.
Glacier
Profil
Nechci tě z ničeho obviňovat ale když jsem tak koukal do kódu těch příkladů u každé varianty, tak mám pocit že to není tvoje dílo (např.:
<META name="AUTHOR" content="digiladees-ClubPixel"><META name="COPYRIGHT" content="Copyright &copy; 2003 digiladees-ClubPixel All Rights Reserved.">, navíc layout tvých stránek je v divech a u příkladů je tabulkovej, což nevím proč bys to dělal pokoždé jinak (samo o sobě bych to ještě chápal, ale takhle je to jen další kapka). Také by to vysvětlovalo hozanovu připomínku koukal jsem schvalne na tvoje nabidky - vsechny priklady vypadaji prijemneji - proc to neudelas trosku podobne... Promiň jestli se pletu ale ....
Jinak souhlasím se vším co bylo uvedeno předemnou.
Šlaha
Profil
A dělat stránky na zakázku pro 1024x768 a IE 5.5 a vyšší je kravina. I když to děláš zadarmo pro sebe, je to blbost
Charlie
Profil
Já to vidím takhle: Někdo má cit pro design, někdo ne. A majitel tohohle webu má toho citu velmi málo.

A 1500 kč je fakt směšná cena. Když se to pořádně naučíš, můžeš dělat za 1500 kč na hodinu.
DoubleThink
Profil *
můžeš dělat za 1500 kč na hodinu.

Mno - to bych trochu ubral


Každopádně od autora stránek http://webdesign.topweb.cz bych si nedal dělat web, protože:

1) design působí dost amatérsky
2) zdá se, že autor nemá ŽL pro tuto činnost (musel bych to platit bokem)
phantomcz
Profil
No, me se proste ten tvuj amatersky design vubec nelibi. A uz vubec bych za neco takoveho neplatil! To bych musel být padlý na hlavu.
Charlie
Profil
DoubleThink: rád přeháním :o)

Ale za jistých okolností se toho dosáhnout dá.
La_ToRaNTe
Profil
Nenašel jsem tam nikde IČO a podobné informace, které by měla "firma" co nabízí webdesign uvést.
Navíc ta stránka samo osobě nevypadá nějak profesionálně. ( co si budem povídat, nevypadá vůbec profesionálně)
Z psychologie je jasný, že člověk když zajede na hezkou stránku firmy která dělá weby, kde se hned vyzná a působí na něj příjemně, tak si jí nechá udělat spíš, než od druhé firmy, která má stránku nebarevnou, ošklivou, neprofesionální ..

A chtěl bych se zeptat, jesli máte na dělání webů živnostenský list?
Spikee
Profil
Súhlasím, že ten design nie je veľmi dobrý. Od stránky webdesignérskej firmy by som očakával nejakú graficky výbornú, prehľadnú stránku s dobrými cenami :-)
TomGarden
Profil
Když nabízíš tvorbu webových stránek podle tvých grafických dovedností tak by měli stát 5Kč. Je to amatérská práce !!! Nezapomínej na základní grafická pravidla... Jinak docela frajer že si sem dal odkaz s tim bych se moc nevytahoval
Pepee
Profil
mno nenůžu se zbavit dojmu, jsem některý z nabízených webů viděl někde na netu jako template za darmiko ...teda ty obrázky v něm určitě ... něco mi tu našeptává o chlubení se cizím peřím...
Miškin
Profil
taky si šťournu:
první šablona > Disagn by Vincenzo
<META name="COPYRIGHT" content="Copyright &copy; 2003 digiladees-ClubPixel All Rights Reserved.">
rOMIK
Profil
NO fuj, za to ti uz nekdo zaplatil? Jestli si tim chces privydelavat, tak prestan vykradat (priklady), zbav se framesetu (obe stranky, co uvadis jako reference), optimalizuj stranky pro ruzne prohlizece a ruzna rozliseni, nepouzivej js, tam kde neni zapotrebi a jenom zpomaluje, a hlavne se nauc neco o webdesignu!!!
damien
Profil *
vyzera to ako poverpoint, len trochu hnusnejsie, a front page ? no fuj
Petr
Profil
Já souhlasím s členem který se jmenuje AMD. Jen bych prohodil tu barvu s tou červenou. Bíla by bala jako první a červena jako druhá. Jinak se mi to líbilo.
Ludivitto
Profil
To je asi nějaký vtip ne?:) (myslím ten web)
Acci
Profil
Opravdu zajímavě vypadá, když webdesigner nabízí cízí šablony a navíc porušuje autorská práva, pokud píše, že na design je jeho vlastní.
TomGarden
Profil
...autor webu už sem přestal psát. Taky by měl smazat ten web z netu...
sreklich
Profil *
nato ze nabizis sluzby tak je to dost ubohy
Hudy
Profil *
Ono to bude asi tím, myslím rozdílného vzhledu jeho zde uváděné stránky a jeho údajných prezentací, že stránky nejsou jeho. Teda ty prezentační. Už na tohle běžela debata na http://www.jaknaweb.com/forum.php?f=3, kde se všichni shodli na jednom. To si asi domyslíte.
Hudy
Profil *
Beru zpět, spletl jsem se. Bylo to k jinému "autorovi".
Dizzy
Profil
Na tvůrce web stránek na zakázku je design opravdu hodně amatérský. Je mi líto, ale u tebe bych si nic neobjednal. V kažém případě, ta červená barva v menu se moc špatně čte a bolí z toho oči.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0