Autor Zpráva
ondla
Profil
mno tak sem z navrhama a pripominkama
Kcko
Profil
Free webcoder? ;)

Omsely design, specialne ta hlavicka ty pruhy v tele ( to sem uz videl nekolikrat) , vypada to na nejaky tutorial a pozmenil si barvy ... nelibi sorry
ondla
Profil
poslu klidne .psd soubor esik mi neverite ze sem to delal :D
Mr Battle Beetle
Profil
Nic zákeřně nového pod sluncem, ale líbí se mi to. Mr. BB
vertigo4
Profil
ondla
jako ujde, ale já tam vidím jen nějakou hlavičku, patičku... a kde je zbytek?
Měsíček
Profil
Až na typ písma v menu a odfláknutou patičku se mi to docela líbí :)
Dranel
Profil
ondla
Mě se to také líbí, určitě to zaujme. Nicméně nezapomeň těma dílčíma obrázkama pak ucpat síť.
machu
Profil
jo podle toho co se dneska hraje za hry tak ta ten otisk krve zaujme ja bych to označil na neutrální :D ty dvě palice nahoře to je jak bonsae jestli tusis co to je :)
blackjoker
Profil
mě se to taky líbí jen nevim jak to bude vipadat s textem jestli tam nebude jak pěst na oko
ondla
Profil
davam druhou verzi jen premyslim esik mam paticku prevratit svisle ... poradte
Měsíček
Profil
Jo hezčí :), ale uvědom si, že je to divný když se podíváš na patičku a pak na spodek hlavičky ..
Minnoc
Profil
v patičce souhlasim s Měsíčkem, dále se mi nelíbí ta modrá barva písma, vůbec mi tam nesedí, a písmo v pattičce je nekontrastní ;)
blackjoker
Profil
ten text nakonec celkem sedí
mě se to líbí jen ta ostrá hrana v hlavičce a ten spodek jinak dobrý
Swordfish
Profil *
Je to vcelku dobré, ale je pravda, že motiv se dost často objevuje v různých p¨hotoshop tutoriálech.
souhlasím že spodní názor hlavičky a ta rovná lajna nepůsobí příliš harmonicky... Co zkusit přidat něco jako kořínky od těch rostlin nahoře ;)

Ale ve finále se můžeme těšit na zajímavý výsledek)

Zapřemýšlej, jak vyřešíš různé šíře rozlišení monitorů, pravděpodobně bude třeba vytvořit nějakou jednoduchou travní texturu, která se bude moct po ose x opakovat... :)
Railbot
Profil
Jestli ten web má mít pevnou šířku, tak budiž. Jestli nebude po stranách ukončený, tak by mě zajímalo jak to bude "hezky" vypadat, když se hlkavička ani patička nedají opakovat.

Co znamená free webcoder? Zdarma? Volný? Co až budeš zadaný? Webcoder, taové hezké slovo. Ještě že tam je, někdo by si tě mohl splést s buscoderem.
Mistr
Profil
ondla
(1) Oprav si též O mě na O mně.
(2) Co je to, co se zvdihá vpravo (nad nápisem Připravuji)? To je nějaký had? Či kouř z podzimního pálení mokrého listí?
(3) O nevhodném kontrastu u patičky již zde bylo psáno, stejně jako o možných poltížích s "připojením" na monitorech s větším rozlišením.
ondla
Profil
Swordfish -> s tema korinkama dobrej napad zkusim se nad tim zamyslet a zapracovat na tom
Railbor -> tož nez budu zadany to jeste chvilu potrva ... xD
Mistr -> 1) opravim 2) to jsou bonsaje, nebo aspon naznaky nejakych rostlin ci stromu... 3) nak to posmelim
ondla
Profil
tak , trochu sem si s tim pohral ale nwm co je lepsi....esik to neni uz moc preplacany ... xD tak posudte
Měsíček
Profil
no nevim, .. asi návrh 1.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0