Autor Zpráva
machu
Profil
Ahoj zase ja byl jsem požádán rodinným příslušníkem o web. Má rád traktory a takove věci ( ale už nemá 10 let ). Tak jsem mu cosi nakreslil prosim nevšímát písma mám tak i chyby jenom jestli na takovy truh webu jsem vybral trochu normalni barvy mělo by to ty o novinkach za zemědělství http://www.xsablony.ic.cz/
Měsíček
Profil
To vysekaný v hlavičce .. to si děláš srandu ne? :)
Lexter
Profil
S obrázky v hlavičce by se daly dělat parádní výstřelky. Přijdou mi velmi kvalitní, ale to je asi tak všechno... Je to příliš obrovské, takové roztahané, ztrácím se v tom, prostě humpolácké.

Stránka bude anglicky nebo česky? Vyber si jeden jazyk prosím.
Skratch
Profil
heh když jsem tam přišel myslel jsem že je to tak 2x zvětšený, doufám že to tak je jinak by to bylo hrozný... jinak myslím že je to hodně nepřehledné
machu
Profil
ok velikost jsem trochu upravil popripade to jeste zmensim. :D co se týká měsíčka : ja nevím snažím se tvořit moderni weby které tě zaujmnou a aby vypadal jako jeden z řady stovek milionu a Lester upozornoval jsem na to :D ale co už kdosi si to přece četl
LKdreamer
Profil
Nerad kritizujem, ja tiez niesom dokonaly, ale to ze si sa naucil pracovat s 3 nastrojmy v photoshope neznamena ,ze tvoje web stranky su prevratne a vycnievaju spomedzi ostatne ... je to proste uplne nedokoncene a velmi amaterske

(opet pisem, ja sa za profesionala nepovazujem, a ani nim niesom..keby mal niekto zbytocne narazky)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0