Autor Zpráva
Dastin.hb
Profil *
Zdravím,
prosím o zkouknutí stránek jedné metalové kapely, je to moje tvorba... :-)))

www.hrbitov-metal.xf.cz

A buďte na mě hodní... :-)
Měsíček
Profil
1.) To počítadlo přístupů lže viď?
2.) Vyhoď pryč to lomítko <link href="style.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
3.) Na validitu nejspíše kašleš, ale to ani tak nevadí :) hlavně, že stránka jakž takž drží.
4.) Hlavička nic moc :( čekal bych na M.group lepší.
Dastin.hb
Profil *
1.) Nelže, stránky i s púvodní verzí existuje něco přes rok.
2.) Opravím.
3.) Nekašlu, ale nejsem si vědom nějakých závažných chyb.
4.) Nejsem tak dobrej grafik :-) Je to tak nějak spjatý k tématu textů kapely, což je hřbitov a vesnice Hajnice :-)
Měsíček
Profil
Ke trojce :) je tam z pohledu validity závažných chyb více než dost, ale jak říkám validitu bych nehrotil.
Mr Battle Beetle
Profil
Měsíček ; Dastin.hb
4.) Hlavička (potažmo logo) mi připadá dostačující. I když ta fotka je taková zvláštní, ale myslím si, že člověk si spíše všimne loga, než té fotky. Alespoň u mě to tak bylo ;-) Mr. BB
Mistr
Profil
Dastin.hb
(1) U loga se v MSIE zobrazuje nehezký panýlek. Odstraň jej pomocí http://www.jakpsatweb.cz/meta-tagy.html#dalsi
(2) V menu nevidím, kam (do které jeho části) patří právě prohlížená stránka.
(3) Názvy písní ve stránce Texty bych psal větším písmem. Budou pak výraznější a text ve stránce bude lépe opticky rozčleněn.
(4) Chválím klikací logo.
(5) Chybou naopak je neustále totožný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(6) Proč je v jinak česky psaném menu položka Home?
(7) Doplnil bych více kontaktních údajů pro fanoušky než je pouhý mail. A i ten by mohl být uveden výrazněji než jen položkou http://hrbitov-metal.xf.cz/texty.html v patičce.
Dastin.hb
Profil *
Ten validátor, to je hustý... :D Snaha není vždy všechno... ;-)
Dastin.hb
Profil *
Možná si někteří vzpomenete, nechával jsem si zde kritizovat stránky SDH Hajnice. Jejich nová podoba je na www.sdhhajnice.cz, ale to již není moje práce...
Skratch
Profil
Možná si někteří vzpomenete, nechával jsem si zde kritizovat stránky SDH Hajnice. Jejich nová podoba je na www.sdhhajnice.cz, ale to již není moje práce...
no to je sice pěkné, ale co my s tím :D
Dastin.hb
Profil *
Skratch: To je taky fakt :-D Tak víš jak, jsem se jen chtěl pochlubit, že jsem udělal trošku pokrok... =)
Miloš
Profil
Já pořád proč se mi to špatně čte – a ono patkové písmo.
Krom toho definice Bookman Old Style, Times New Roman, sans-serif; je nesmyslná, protože první dvě jmenovaná písma jsou patková (serif), takže na konci definice nemá být sans-serif.

V každém případě jsem to předefinoval:
h1, h2, h3, h4, h5, h6 {font-family: Bookman Old Style, Times New Roman, serif;}
body {font-family: "DelaVu Sans", Verdana, sans-serif;}
Zkus porovnat – můj dojem je, že bezpatkový text je čitelnější:
Dastin.hb
Profil *
Miloš: Naprosto souhlasím, ale pro metalovou kapelu mi patkové písmo přijde víc metalácký... :-)
Dastin.hb
Profil *
Tak už jsem prý validní, něco jsem doladil (hlavička, title, miliarda věcí kvůli validitě,...). V tomhle stavu to už asi nechám :-) Jo, nevšímejte si nefunkčních odkazů na nové mp3 v Diskografii a ani toho černa místo náhledu bookletu nového alba :-)

hrbitov-metal.xf.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0