Autor Zpráva
Keleti
Profil
Prosím o hodnocení http://www.josumperk.wz.cz. Díky! Jirka
honzan
Profil *
do kodu nekecam...
me se to libi - jen ten hover v menu me prijde zbytecne moc ostrej - ten bilej obdelnik mi prijde jako by tam neco chybelo... mozna radkovani by mohly byt hustsi...
ooze
Profil *
zdravim,

do kodu taky nekecam, páč mu nerozumim :-)

Co se týče grafiky, tak ta se mi líbí, ale .....

1.
souhlasim s tim, že ono bílé zvýraznění odkazu po najetí myší je spatné .... řekl bych hrubé. Klasické podtržrní + změna odstínu odkazu by byla vhodnější.
2. stejně tak se mi nelíbí ono rozostření proužku s odkazy ... nápad je to dobrý, ale opět bych osobně volil méně hrubé rozostření ....
3. změnsil bych píšmo a odskočení řádků mezi sebou

Tyto ty 3 věci bych změnil .... přijdou mi " opět se opakuji " hrubé.

Jinak je to pěkný web a po odstanění těchto nedostatků bych mu dal 90% :-)))

OOZE
Keleti
Profil
Ad chyby:

s tím velkým kontrastem je to pravda, původně to nemělo být bílé, ale poloprůhledné, jenže stylem (pro všechny prohlížeče) to nejde udělat a patlání s img je nepříjemné.

Velikost písma a vzdušnost se mi zdá optimální, možná že změním font na Arial
justYn
Profil *
Já bych ohodnotil tyhle stránky na 95 %...
Kod je dobře čitelný a přehledný..... .....98%
Celkově navržený a designově řešený......... ..........92%
* možná bys mohl zmenšit toho úvodního koně pak se to dýl načítá....ale dle gusta...
* u toho horizontálního menu se mi náhodu ty "čtverečky" (nebo jak to nazvat) líbí....ale dle gusta...
* ty mezery by mohli být trišku menší, ale aspoň se to lépe čte...;-)

Jinak se mito llíbí...
Charlie
Profil
No, musím nesouhlasit s honzan a ooze.

Po dlouhé době je to zas jedna z těch lepších stránek. To menu je IMO dobré, rozostřený prožek za ním také. Co se týče typografie (textu), tak to vypadá hodn dobře. Barvy jsou pěkně zvolené, takové nebijící do očí. Nicméně mám jednu výhradu: u políčka hledat bych dal tu lupu jen jako obrázek před input a za něj bych dal klasický submit "Hledat" nebo "Hledej". Grafika se mi velice líbí.
Charlie
Profil
justYn, podle všech gust se web asi udělat nedá :o)
ooze
Profil *
V hlasovací anketě na tvých stránkách dávam za 2 :-)
Kráťa
Profil
Ten bílý hover není špatný, jen by možná mohl být šedý. a úplně bezva, průhledný, světloučce žlutý. Vyndal bych to podtržení u aktuální stránky to mi přijde nějaké matoucí (podtrhávej pouze odkazy) a místo toho udělal jinak barevně celé slovo.
Keleti
Profil
Jsem rád za hodnocení - jelikož grafika vznikla za jedno nedělní odpoledne a ve Photoshopu jsem "věčný začátečník".:)) Jinak podle mého názoru můj nejlepší web je www.flagrantni.wz.cz; nejnavštěvovanější: italia.wz.cz (ale potřebuje předělat a aktualizovat) a nejtemnější berlin.wz.cz
ooze
Profil *
Jooooooooo, tak www.flagrantni,wz.cz to je paráda. Graficky moc pěkný ... přehledný ... dávam 1 s *

OOZE
Šlaha
Profil
Chápu proč na italia.wz.cz neodkazuješ na firefox...
Keleti
Profil
Nemyslím si, že by italia.wz.cz šlapala ve F* špatně, i když jsou tam malé (ale jenom vzhledové) deformace;
nejhorší je ale opera
Kráťa
Profil
Keleti
To by mě zajímalo, co jako umí Mozila zobrazit víc, než jiný prohlížeč. Když jsem se na to flagrantni koukal z FF, tak jsem žádný rozdíl neviděl. Pouze textová pole na psaní byla modrá, v IE bílá, což mi přijde lepší, ale pokud to má být ona plnohodnotnost, tak se můžou omodřit přes CSS a budou modrá i v IE.
Pachollini
Profil
> původně to nemělo být bílé, ale poloprůhledné, jenže stylem (pro všechny prohlížeče) to nejde udělat a patlání s img je nepříjemné.

Dá se to udělat pomocí použití poloprůhledného PNG na pozadí (třeba i 1 x 1px) pro všechny rozumné (standardy podporující) prohlížeče a použitím CSS vlastnosti filter pro MSIE.
Keleti
Profil
Díky za nápad/radu!
Pepee
Profil
...no dávám 95% ... po dlouhý době příjemnej a poctivě zmáknutej webík ...včetně odkazu na textovou verzi

P.S. no těch 5% si nechávám jako zálohu pro nějakou bombu...

P.P.S. ...ten hover je v pohodě
rOMIK
Profil
Kráťa: Podivej se sem: http://www.jakpsatweb.cz/prohlizece.html#konkretne , nez placnes podobny nesmysl, ktery haze IE s ostatnimi prohlizeci do jednoho pytle.
La_ToRaNTe
Profil
rOMIK:
Jj, IEčko je **** největší. Néjenom, že nepodporuje plně CSSka, ale taky si počítá jinak BOX-MODEl ( tím jinak myslím špatně :D ) atd. atd. atd... Zlatej FF
Kráťa
Profil
La_ToRaNTe
ale taky si počítá jinak BOX-MODEl ( tím jinak myslím špatně :D )

Dva příklady:
1) Mám obraz (plátno). Když ho zarámuji, celkový rozměr bude větší o ten rám.
2) Mám pozemek, okolo něj postavím zeď, tu ale musím stavět stále na svém pozemku, takže po postavení zdi zůstane celkový rozměr pozemku stále stejný.

Podle mě je správně oboje, takže už aby se výrobci prohlížečů dohodli, že se to bude v případě HTML počítat stejně. :-)
La_ToRaNTe
Profil
Kráťa
No výrobci, mě by taky bylo vcelku jedno, jakou metodu bych používal, hlavně aby fungovala ve všech prohlížečích. Ale né, on je tu prostě Microsoft se svým výtvorem IE který to kazí .. :D
mirio
Profil
ta stránka je skvělá, škoda, že mi koně vůbec nic neříkají, byla by radost si v ní číst. dávám 99%. nádhera!!!
ax123
Profil
Trošku mě odrazuje od stránky na můj vkus příliš velký titulní obrázek, ale asi tam patří.
Keleti
Profil
Já mám rád velké titulní obrázky, zvlášť plné jarních a letních barev:)))
rOMIK
Profil
La_ToRaNTe:
nepodporuje plně CSSka
No, o tom by se dalo dosti polemizovat, podivej se na http://www.jakpsatweb.cz/prohlizece.html#konkretne
Myslim ze FF, je na tom s css jeste o dost lip, nez IE.
ronnie
Profil
Nečetl jsem předchozí příspěvky, pravděpodobně se budu opakovat. Opravdu krásná práce, zařadil bych ji do top 5, ktere tady kdy byly. Z hlediska použitelnosti je to téměř bezchybný web. Výborná práce, nemám, co bych dodal:)
Keleti
Profil
Díky - ten web je dělán z velké části ve MS FrontPage:) nějak ho mám rád:))) Znáte snad lepší editor mající příjemné prostředí pro psaní textu (myslím tím to, že text píšete jako ve Wordu nebo OO.org)
rOMIK
Profil
No tak to se divim, ze ty stranky vypadaji tak dobre...
Keleti
Profil
Vůči FP jsou zbytečný předsudky - zprasený stránky v něm udělá ten, který kódu nerozumí, což je hlavní hlavní důvod pro jeho použití!!!:))) (Ale absolutní špička na prasokód je MS Publisher:)) Na kód ale používám Kita - a co používáš ty na "plnění" textem?
rOMIK
Profil
Budes se divit, ale vsecko pisu rucne v programu PSPad ( vyborny cesky freeware www.pspad.com ) Jenom galerie delam v JAlbum (taky sqely freeware)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0