« 1 2
Autor Zpráva
mantisa
Profil
Chamurappi

Myslím, že si dokážeš odpovědět sám, ale Tvoji poznámku chápu, je to prostě osobní.


Mimochodem, trochu jsem předělal: http://www.mantisatemplates.com/
Railbot
Profil
vertigo4
Komentuješ a nevíš. Doplň si vzdělání na Tlachtaci. A doporučení na závěr, nežer to tu tolik.
vertigo4
Profil
Railbot
Tlachtac sem nepleť... reaguju na to, co vidím zde.... tedy tvojí aroganci
Str4wberry
Profil
Reakce na mantisu:
1. Odkazům CZ/EN verze přidej vlaječku, rychleji si jich potom všimnu / návštěvníci všimnou. Také zkus zajistit, aby se měnil jazyk aktuální stránky — aby neodkazovaly na index.
2. V CZ verzi nefunguje favicona.
3. Na hlavní straně se mně nelíbí hover náhledů šablon. Obrázek je černobílý, ale má nadpis „Exclusive blue“. Použil bych změnu borderu, průhlednost.
4. Na stránce šablony postrádám hover efekt obrázků jednotlivých šablon (viz [3]).
5. Bude-li na téže stránce časem více šablon, mohl bys jednotlivým skupinám přidat kotvy + odkazy na ně na začátek stránky.
6. Stránky „Podmínky“ a „Podpora“ nemají přeložen nadpis.
7. Možná jeto subjektivní, ale pod textem „Podpora“ si představuji podporu od tebe — ne naopak.
8. V CZ verzi nefunguje dost odkazů.
9. Není možnost změny rozložení rámců na detailu šablony zbytečná?


Reakce na některé ostatní:
Mohli byste se, prosím, více věnovat hodnocení webu (popřípadě šablon)?
WertriK
Profil
Většinu postřehů pěkně sepsal Str4wberry, přeci jen bych přidal i svůj názor.
Co se týče šablon, jsou jednoduché, pěkné a přehledné.
U samotného webu mi vadí, jak již psal Str4wberry že náhledy jsou na hlavní stránce černobílé.
V přehledu všech templatů bych zobrazení náhledů řešil trošku jinak, a to:
Zobrazoval bych pouze jeden obrázek jako náhled vedle něj select s berevnými schématy daného templatu, dle výběru by se náhledový obrázek změnit na požadované schéma + odkaz na download a preview a možná ještě link na všechny barevné schémata templatu.
Protože nyní je v přehledu neskutečné množství obrázků které zbytečně "nafukují" stránku.
Dále k webu, nyní mi příjde takový docela "o ničem" - chybí tomu život. Myslím že prospělo dvoubarevné pozadí. např od toho záložkového menu (dolů nebo nahoru spíš dolů) použít jinou barvičku - ne moc výraznou jemnou.
Kamil V
Profil
má myšlenka názvu něco společného s http://www.mantisbt.org/ ?
Railbot
Profil
Kamil V
Ne. Myšlenka názvu je snad jasná mantisatemplates, mantisa - nick tvůrce, templates - šablony. Žádné spiknutí.
tozi
Profil
K stránke:
Pekné,čisté,použiteľné tak isto aj šablóny (spĺňajú svoj účel).

K diskusii:
— Moderátor (S): Část reakce byla mimo téma, a proto jsem ji odstranil. —
Toť vše,prajem pekný deň.
mantisa
Profil
Kamil V

Mantis Bug Tracker a ještě jiný systém Mantis jsem poznal až po zavedení svého webu, jak těžko uvěřitelné, což? :-)
Shaddowolf
Profil *
2Mantisa - hele ta řada exclusive má něco do sebe:-) ... možná ty Tvoje šablony nakonec k něčemu budou
oogi
Profil
Návrh mi přijde až přespříliš inspirovaný Nuviem, zajímavé je taky, že spouštíš své templaty pár týdnů po spuštění nuviotemplates, s velmi podobnou doménu a téměř identickou strukturou webu.

No, asi to je náhoda, takže k webu:
Nabízené designy mi přijdou celkem dobré.
Nebýt podobnosti s Nuviem, je grafika webu pěkná a poměrně zajímavá.
Bez obrázků vypadá hlavně nadpis v hlavičce stejně jako podnadpis - chtělo by to odlišit a zmizí některé čáry, které by určitě mohly zůstat jakožto <hr />.
Stránka s ukázkami templatů vypadá bez obrázků velmi prázdně, ačkoliv jsou uvedeny alty, po obrázcích zůstanou mezery, což nevypadá moc hezky.
Při zvětšování písma se v hlavičce srazí menu s odkazem na RSS a českou verzi.

Až na zmíněnou podobnost s Nuviem je to dobré.
mantisa
Profil
pár týdnů po spuštění nuviotemplates, s velmi podobnou doménu

To je trochu mimo ne? Na šablonách jsem pracoval pomalu už od Vánoc, ale to mi můžeš věřit a nemusíš, ale hlavně ta doména - přijdeš na jinou a lepší? Ono v téhle oblasti nic moc vymyslet nejde.

Jen bych se ještě pozeptal, co je teď podobné Nuviu?
oogi
Profil
To je trochu mimo ne? Na šablonách jsem pracoval pomalu už od Vánoc,...
To já ti věřím, ale těch podobností je tam už trochu přespříliš...

Jen bych se ještě pozeptal, co je teď podobné Nuviu?
Hlavička (až na tu kudlanku) a menu + patička jsou také velmi podobné. Téměř identické barevné schéma.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0