Autor Zpráva
Ramac
Profil *
Zkuste se prosím mrknout na tyto stránky: www.kocary-postylky.cz
Rád si přečtu jakoukoliv kritiku ( případně chválu ;-) )
Díky
Railbot
Profil
Přenesl jsem se do roku 95.

Vidím škaredé logo vytvořené v malování. Na pozadí webu obrázek s přechodem, vinou velké komprese jasně viditelný. Dále naprosto strašné barevné schéma. Zelený nadpis na fialovém pozadí...jak by řekl klasik "WTF?!". Celkový dojem - amatérský e-shop, kde bych si neobjednal ani dudlik, natož kočárek za několik tisíc. Světe div se, plus vidím alespoň v tom, že se web při zvětšení písma nerozsype.
vertigo4
Profil
Ramac
hele to logo je vážně šílený... pokud máš zájem, udělal bych ti profesionálnější levně www.vertigo4.cz/reference
Lexter
Profil
1) Nekontrastní nadpisy v menu.
2) Nepoužívej font Comic Sans, to už vážně nefrčí i když je to web, který se zabývá dětskými potřebami.
3) Animované partnerské reklamy na mě působí jako pěst na oko.
4) Informace jako PR, kdo má dnes svátek, moje ip, čas a podobné nikoho nezajímají.
5) Pociťuji malý line-height v textu.
6) Patička by si zasloužila počeštit.
7) Nelíbí se mi hlavička a to, že nezabírá celou šířku.
8) Co dole dělá ta halda odkazů a banýrků?
9) Nedokážu poznat, co je ve faviconě a to ani s brýlemi.
10) Obrázkům ve výpisu by slušel hover, vlastně celému boxu.
11) Input v odesílači novinek ti přesahuje do obsahu. Teda prohlížím to v FF2.
12) Seznamy ve stránce produktu ti překrývají obrázek produktu. zase to prohlížím v FF2.
13) Kniha návštěv otevíraná javascriptem není to nejvhodnější řešení.
14) Kdo kód psal, nevím, ale komentovat nebudu i mě jako rozenému hňupovi přes kód a aplikace se mi z něj dělá šoufl, ty tabulky.
15) Grafika pár let pozadu, jak už podotkl Ondra. Gelové pozadí pro nadpisy jsem nikdy neměl rád. Grafika mi přijde nevýrazná, neosobitá.
16) Na logo si pořiď nějaký lepší grafický program. Třeba GimPhoto Desktop.

Snaž se a ono to půjde.

vertigo
Zdá se mi to, nebo se doporučuješ, kam jen vlezeš? :) Ale možná se mi to fakt jen zdá.
vertigo4
Profil
Lexter
nevím, co se ti zdá... já jsem jen nabídl tvorbu loga a kdyby tu byl kontakt, tak bych to sem nepsal...
Minnoc
Profil
Vzhledem k Lexově únavné, avšak pravdivé, kritice můžu dodat, jen že by ty stránky potřebovali předělat, jak v oblasti grafiky, tak v oblasti kódu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0