Autor Zpráva
pdf3d
Profil
Předem díky za pozitivní i negativní komentáře... www.pdf3d.cz
Ice
Profil
Pěkný, akorát menu v Opere je jakýsi nepouzitelny. Ty zalozky proc 3d trochu vice ztucnit. Zapadá to. Ad cena. když už tam je několik ukázek. Tak proč k nim nedat aspoň nejaký náznak ceny. Vypadá to dost cool, ale takto nemám ponětí o ceně za zhotovení.
Ice
Profil
Ice
nepodtrhávaní odkazů? Je tam hodně velký mix a nevím co je ke kliknutí, tak určitě na klikacích věcech zapracovat.

A ta animace v pravém rohu. Kdyby to proběhlo ve 2 sekundách ok, ale takto je to rušivé.
vertigo4
Profil
pdf3d
máš to předivované... menu jde udělat v <ul> (nebo <menu> ) + <li>
jak už napsal Ice - podtrhávej odkazy! a navíc u těch odkazů, které vedou ke stažení nějakého souboru, tak přidej do title oznámení o této skutečnosti

jinak se mi to líbí, je to přehledné a hlavně se mi to líbí z toho důvodu, že není na design použita žádná grafika, kromě toho malého loga a přitom to vypadá dobře... anketa také dobře vyřešena... pekné
Kamil V
Profil
V hlavičce nelícuje zelený obdelník ("Vítejte na...") s pravým zeleným ("3D Pdf...").

Ty tři velké odkazy vlevo mají šílený hover. Podbarví se tmavězelenou a text zůstane černý - což je nečitelné.

Nerozumím prázdnému zelenému obdélníku v patičce.

Proč mají textové boxy různé velikosti písma?

V IE6 dost velký prohřešek proti použitelnosti - nejde scrollovat šipkama na klávesnici. Stisknu "dolů", stránka se posune, ale hned zase sama skočí nahoru. Když si odscrolluju myší, pak už šipky jdou.

Patička je nijaká, neobsahuje žádné informace, které by měla obsahovat.

--
Takové nedodělané to je...
pdf3d
Profil
Děkuji Vám VELMI za podnětné návrhy
1) operu se pokusim doladit...
1) podtrhaní odkazů web velmi zprehlednilo...
2) ztucneni a zviditelneni zalozek vyborny napad...
3) cena chybi schvalne - zalezi totiz dost na podkladech (muze to byt 3000,- ale taky 100000,-) a to je obrovske rozpeti - zamyslim se a nejak to tam zaclenim...
4) kdyz se zpetne kouknu tak divu je tam vic nez dost - souhlas - ale nejsem "webdesigner" a sel jsem cestou nejmensiho odporu a predelavat se mi to uz nechce...
5) doplnění title u odkazů ke stažení - dobra pripominka...
6) ta animace v pravém rohu je logo... mozna by nemuselo se preskladavat tak casto... rozmyslim...

jinak jeste jednou moc diky...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0