Autor Zpráva
compadre
Profil *
Ahoj, prosím o kritiku stávajícího vzhledu stránek http://www.sdhhajnice.cz a návrhu nového vzhledu, ukázka: http://img138.imageshack.us/my.php?image=sdhhajnicew2nw3.jpg. Předem moc díky za vaše názory a připomínky...
panther
Profil
compadre
- stejný title všude
- u obrázků chybí alty
- inline styly možno umístit do externího souboru
- úvodní stránka na mě působí, jako by tam něco chybělo
- při zvětšení písma se ti rozpadne menu a texty vpravo utečou také mimo
- při vypnutých obrázcích není logo, chtělo by to nějakou alternativu místo něj
Nadan
Profil
Druhý návrh je určitě o něco lepší, ale stále tomu něco chybí, je to takové prázdné a to menu vypadá ještě hůř, protože jsou tam ty stránky různě naházené vlevo a tak...
Adam Zábranský
Profil
Nový vzhled
To menu je opravdu špatně vyřešené, zvlášť když v druhém řádku je to víc odsazené. Hlavička mi přijde trochu prázdná, chtělo by tam něco přidat. Chtělo by tam dát více ukázkového textu. Jinak to není tak špatné
Vladosik
Profil
compadre
Já bych zkusil vytvořit ještě třetí variantu... Koukni se okolo a najdi inspiraci;-)
drasha
Profil
Co třeba nějaká free šablona?
compadre
Profil *
drasha
mám radši vlastní práci
shaggy
Profil
Nový dizajn:
NIKDY nepoužívajú dvojriadkové menu, ak to nie je nevyhnutné.
Máš tam veľa položiek, ktoré by sa mohli spojiť do spoločnej položky v menu a tie potom urobiť ako podstránky.

A k tomu textu, skús radšej použiť nejaký lorem ipsum generátor (napr. lipsum.org), text zložený z jedného opakujúceho sa písmena vyzerá dosť zle + na text čo nebude riešený ako obrázok nepoužívaj v návrhu vyhľadzovanie (anti-alias).

— Moderátor (M): Rozklikání odkazu. —
compadre
Profil *
menu: v první řádku je hlavní menu a v druhém řádku se po najetí na nějakou položku zobrazí submenu...
compadre
Profil *
nový vzhled
Mistr
Profil
compadre
menu: v první řádku je hlavní menu a v druhém řádku se po najetí na nějakou položku zobrazí submenu
Pak bych tuto skutečnost více graficky zvýraznil. Odlišným podbarvením submenu? Jistě sám přijdeš i na jiné způsoby.

Jen tak mezi námi, proč máš v hlavičce tolik "trojteččí"? Mám teď na mysli ...založeno 1859...
scheni
Profil
Já mám strohé, minimalisticky řešené věci rád, ale udělat opravdu dobrý minimalistický návrh je asi složitější než udělat něco na oko efektního :).

Tady je to např. strohé až přespříliš. Co takhle aspoň některé bloky udělat barevně (pronájem, novinky...)?
Jinak teda nevím jestli tam není až moc zaoblených rožků.

Zjednodušit menu! Asi bych jej rozdělil na 2 třeba, nahoře nějaké hlavní položky, a věci jako video, foto a další pak někam do bloku nabok...

Nesedí mě taky ten erb u každého nadpisu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0