Autor Zpráva
DaVit
Profil *
Zdravím, chcel by som si nechať zhodnotiť stránku http://naruto.sk. Ďakujem.
Taps
Profil
DaVit
pozadí bych nastavil background-attachment:fixed, možná bych ještě rozšířil metatagy
ciso
Profil
DaVit
- trochu by som asi upravil tu paticku. hlavne ten text "Sledujte RSS Články alebo RSS Komentáre. Dizajn: Matio, nakódoval: DaVit". myslim tym, ze by si ho mohol trochu posunut vyssie, a zmenit farby (moc splyvaju s pozadim).
- GuestBook - prepis na Knihu navstev (cele menu je v svk len toto je v en)
- este ku knihe navstev - podla mna nieje moc dobre ked su vsetky prispevky na jednej strane.traz je tam cca 800 prispevkov. skus to prerobit aby mal uzivatel moznost napriklad menit stranky po cca 20 prispevkoch.
- celkovo farby - moc to "ziari"
inak fajn :-)
ciso
kralpet01
Profil
ciso
Přesněji 781 příspěvků, a to je vcelku hodně.

Taps

Taky myslím.

DaVit
Jinak stránka se mi zdá dost tmavá.
DaVit
Profil *
Taps
To pozadie som nadstavil ako fixné, myslím že je to tak lepšie, ďakujem. Mohol by si nejak upresniť čo myslíš tým rozšírením metatagov?

ciso
Neviem kam vyššie by som mal ten text posunúť? Tie farby tam podla mňa nie sú také zlé keďže tá pätička tam nie je zas tak dôležitá, ale pokúsim sa s tým niečo spraviť. Ten Guestbook som prepísal na Knihu Návštev. Pôvodne som ho nechal ako Guestbook len preto že keď bolo to menu horizontálne tak sa mi tam "Kniha Návštev" nezmestilo.

kralpet01
Zaujímavé že tebe sa stránka zdá tmavá pričom hneď v príspevku nad tvojím som sa dozvedel že moc žiari. Záleží to na monitore a ja s tým moc nezmôžem...
Kamil V
Profil
Je to moc jednobarevné, kam se podívám, vidím oranžovou. Ten pattern v pozadí by klidně mohl mět ty pruhy "jinakbarevné", text v obsahové části by už taky oranžový být nemusel...
DaVit
Profil *
No ja som skúšal rôzne variácie toho textu ale nič mi nesedelo tak som sa vrátil k pôvodnej oranžovej. Nemáš pre mňa nejaké tipy, aká ďalšia farba by sa tam podla teba hodila? Dík :-)
dado
Profil *
chcem pozadie naruto
lamka2
Profil
no mne napise akurat toto hoci som tam este nebol :(
Preto, že si porušoval(a) pravidlá ti bol zablokovaný prístup na túto stránku. Zamysli sa nad sebou. Ak máš nejaké výhrady môžeš napísať na mail info@naruto.sk, ale upozorňujem že bezdôvodne stránky nesprístupňujeme.
suky
Profil
DaVit
V IE6 mas rozhozene tlacitko Hlasuj dole u ankety!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0