Autor Zpráva
Amalka
Profil *
Dobrý den, ráda bych slyšela kritiku... na webu budou pouze tyto fotogalerie s fotkami, takže jsem chtěla udělat okolí co nejméně nápadné..ale pak jsem zjistila, že je to pozadí a okolí tak nenápadné, že to vypadá, jako kdyby tam žádná grafika neexistovala...tak nějak nevím co s tím...budu ráda, když mi řeknete, jak to na vás působí takto syrově, případně, co byste změnili. děkuji

http://horali.wz.cz/nahled1.png
vertigo4
Amalka
načetlo se mi asi 50px nějakého náhledu, ale i z toho mála jsem viděl, že je to dosti tmavé a navýrazné... ale víc nemohu říct, pač se mi to nechce ukázat ;)
vertigo4
tak se mi to načetlo ;-) , menu je opravud ,sorry, odfláklé... udělal bych ho pouze z textu, žádné šedé obdélníky... dále bych zvolil nějakou barvu, pokud chceš zaexperimentovat, tak bych se nebránil fialové, či růžové... na tom černém pozadí by to mohlo vyniknout, jinak tam toho moc není, kde jsou nějké nadpisy a tak?
Amalka
Profil *
(obrázek se zvětší, v mozille lupou kliknutím) nu s nadpisem právě zatím nevím, mělo by tam být jen jméno... tu černou jsem chtěla kvůli tomu, aby vynikly fotky, takže nevím, do růžové se mi nechce, ale možná bych se dala přemluvit na nějakou tlumenou modrou... proč se ti nezdají obdélníčky v menu? já tam totiž původně pouze text měla, jen tak seřazený, ale připadalo mi to takové nevzhledné...jako moc prasácké... nu, jinak bych dala do místa pod menu ještě nějaké foto..možná zvýrazním linku předělu u fotogalerie..... vím, že nemůžu chtít nějaký skvělý design, o to ani nejde, mělo by to být spíše nenápadné, ale chtěla jsem, aby to nevypadalo zas tak diletantsky.... a použila jsem ifrejm, je to moc velká pprasárna??(stydlík) :)) a moc, moc děkuji za názory!:)
vertigo4
Amalka
já tam totiž původně pouze text měla, jen tak seřazený, ale připadalo mi to takové nevzhledné...jako moc prasácké...
někdy méně je více...

ifrejm- no není to košér... ale tak co nadělat ;)
Amalka
Profil *
děkuji. Tak já do budoucna pouvažuji spíš o tabulkách nbo tak něčem..:)
vertigo4
Amalka
pouvažuji spíš o tabulkách nbo tak něčem
nééé, jen to ne
Lexter
No já ti nevím, zkus to zaonačit tak, aby to nevypadalo úplně jako simple viewer. Co já vím, třeba trošku takto.

Amalka
Profil *
Lexter: to bych ráda, ale tolik v tom chodit neumím, znám základy html, plus co sem tam okoukám, takže tohle nevím..u simplewieweru jsem schopná tak akorát přenastavit barvu a tloušťky okrajů...
Lexter
Amalka
On je jen v tabulkách, stačí změnit strukturu, a bude to vypadat prakticky jakkoli.
nexus
Přijde mi to zajímavý porfolio, ale chybí mi tam víc grafických prvků, minimálně aspoň nadpis, na jakých ze stránkách to jsem?
(ten bych dal za fotku, hoodne velký, aby koukala jen polovina nebo 2/3 písmen a asi sedy, nějaké tučné písmo :) )
Bzuk
styloval bych jnak hlavní menu jednoduše
Minnoc
Amalka
Myslím, že by na "fotofolio" stačilo bohatě to co předhodil Lex. Nebo možná i to tvoje akorát bych si více pohrál s menu ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0