Autor Zpráva
Bzuk
Profil
Chci slyšet vaše názory na spracování mých osobích stránek: design+html+css+obsah webu
Web slouží jako profil kde se nacházejí informace o mě a ukázka mých prací > http://www.bzzzzuk.wz.cz/
nexus
Profil
Ahoj, grafika je taková jednodužší, ale efektivní.
Ale nelíbí se mi text, je takový rozházený, moc velký a nezapadá...
Lexter
Profil
1) Centrovaný text není to pravé ořechové.
2) Postrádám hover efekt v menu.
3) Odkazy v obsahu rovnou podtrhni.
4) Alternativní text pro logo není zrvona dvakrát výstižný.
5) Postrdám klikací logo.
6) Tag h1 používíš nesprávně, ten by měl být obsažen v názvu stránek, tam ho nemáš a dáváš ho víckrát do nadpisů sekcí, kde by logicky mělo být h2.
7) Nepoužívej interní stylování-.
8) Hodil by se hover a výtvorů.
9) Nelíbí se mi, že obrázky jsou naskloádané jakoby halabala.
10) Patkové písmo do obsahu? ee
11) Neodsazuj h1 pomocí br, máme tu margin-top.
No bylo by toho nejspíš víc, ale to už přenechám ostatním.

Mě osobně se to moc nelíbí, není to můj šálek čaje. Krom chyb, které mi znesnadňují používání webu se mi grafika nezdá.
Bzuk
Profil
Lexter Moc díky za rady bude se tim řídit při přestavbě webu
Minnoc
Profil
Na první pohled sem nevěděl zda je to už ten web, nebo nějaká reklama. A i na druhý mi to jako web moc nepřipadalo. :(
shaggy
Profil
Minnoc
ja to považujem za jeden veľký vtip. Aha, oprava... ono to má menu a dokonca aj odkazy na "výtvory".
Design - žiadny, hrozný. Nenašiel som tam nič čo by pripomínalo web, menu som tam musel vyslovene hľadať (ak by si nenapísal, že to je tvoje portfólio, tak ho nehľadám), takto stránka určite nemá vyzerať.
Měsíček
Profil
Ty prvky "Přidat k oblíbeným" atd .. dej pryč.
Mistr
Profil
Bzuk
Kolik těch "z" je v adrese? Tuto otázku si bude klást zájemce o návštěvu. Zvol výrazně jednodušší doménu.
vertigo4
Profil
Bzuk
^nahoru je celkem zbytečné vzhledem k výšce webu a ani v podobě bez stylování, není stránka o moc větší
Bzuk
Profil
Je vidět že kritikou nešetříte, ten web má bejt jednoduchej a jde hlavně o ty výtvory a portfolio, věci jako ^nahoru a přifat k oblíbeným tam nechám, mě se to prostě líbí a má to hodně webů!! a doména mě na tom štve úplně nejvíc! už mam doménu bzuk.xf.cz nebo bzuk.ic.cz ale takhle mi to vyhovuje nejvíc. Na předělání už pracuju, potřeboval jsem vědět nějaký názory atd..
Bzuk
Profil
Mam takový dotaz když si chci dát na stránky icq status tak to neni validní protože adresa obrázku obsahuje znaky který se validátoru nelíbí adresa je: http://icq.scatter.cz/status/icq_image.php?img=1356&icq > poradíte někdo??
Bzuk
Profil
Web jsem přemístil na bzuk.php5.cz - je to asi nejlepší řešení domény a hostingu, pracuju na předěláí podle vašich rad.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0