Autor Zpráva
Cup
Profil
dobrý den ... ještě to nemám celý hotový ... ale rád bych kdyby jste mi řekli co tam nesedí abych se to mohl pokusit doladit ... ten banner jeste neni nevim co tam udelat ... ale asi v PS nejaky hokejsty ... :) jinak ... chci spis aby ste mi rekli svuj nazor na rozvrzeni a tak celkove :) diky ... tady link

jo nic by nemelo bejt funkcni je to jen index a odkaz na prvni clanek je funkcni jinak nic ... :)

diky
Cup
Profil
cela stranka je staticka ... :) zatim ;-)
Minnoc
Profil
Tak není to špatné, ale ani to není nic světoborného, jediná co mě teď napadá k vytknutí, je že mi menu připadá takové "až moc" nenápadné. ;)
Měsíček
Profil
To přečnívání hlavičky v IE7 se mi ani trochu nelíbí.
Cup
Profil
ajaj ... ja to hlidal v IE6 opeře a mozille ... nemohl by si mi udelat screen ?
Měsíček
Profil
A proč prosímtě?
vertigo4
Profil
Cup
přehledné, líbí se mi to, menu bych ale zvětšil a zvýraznil
to tlačítko v přihlašování- tam by mohlo být něco rozumějšího než jen >>>
Cup
Profil
Měsíček
juuu neco takovyho sem hledal ... ale nevedel sem ze by to mohl existovat .. diky .. :)
vertigo4
ok :) nevim jestli to zmenim ale beru navedomi :)
Mistr
Profil
Cup
(1) Je přihlašování tak důležité? Já jen, že je na tak čestném a výrazném místě. Tam bych spíš viděl lohgo sponzora (je-li), případně výsledek posledního utkání a tabulku.
(2) Jak budeš řešit druhou úroveň menu? Nebo ji vůbec neplánuješ zařadit?
(3) V anketě máš volbu Ne, ten starý byl lepší. Píšeš, že má zatím nula procent hlasů. Přesto má již krátký šedivý sloupeček symbolizující počet hlasů.
(4) Raděj než anketu o sympatiím k webu bych vložil nejlepší hráče kanadského bodování klubu, případně i se s tabulkou střelců.
(5) Proč je celý web vyveden v hnědé barvě? To je klubová barva?
Cup
Profil
Mistr

1) přihlašování nebude zas tak duležité bude jen pro tipující ... nevedel sem co tam dát aby to tam sedelo
2) druhou uroven asi nezařadím, nevím co bych tam dal ... možná by se něco našlo ... ale myslím že to nechám tak jak to je
3 Anketa je fiktivní dal sem tam hodně blbou otázku a odpovedi ... bylo to jen na ukazku pro bratra ... vubec se na to nedivejte ...
4) ano to je dobrý nápad ...
5) ne no barva má být tmavě červená... ale barva klubu to není ... celé se to budu sanžit dostat do zelené ... to je klubová barva ...


jinak díky :)
Cup
Profil
Měsíček
tady je screen ie7 hele co si myslel tim precnivanim halvicky ... jako tech 10 px z kazdy strany pod bannerem ... zacina to u menu ... :) ja jen ze se to v ie 7 zobrazuje skoro jak ma :)
Měsíček
Profil
Ano až s tím rozdílem, že z jedné strany bylo 10 a z druhé mimimálně 20 .. , ale to jak se zdá je již opraveno, ale i tak to přečnívání 10px na obou stranách se mi nelíbí a připadá mi to jako chyba.
Cup
Profil
Měsíček
aha ... beru na vědomí :) ale to dosazení tam asi nechám ... :) docela se mi zamlouvá ... no nic ukončíme to .. ještě se ozvu až to bude hotové ... děkuji všem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0