Autor Zpráva
Milan_
Profil *
Zdravim,
vytvořil jsem takový web, kde se snažím nabídnout své služby. Stránky mi přijdou takové "nudné", nějak bych je rád malinko zatraktivnil, otázkou je jak :) Proto píšu sem, rád si nechám poradit, jelikož chybami se člověk učí - alespoň já teda jo. Stránky jsou na této adrese: www.milanzach.cz

předem děkuji za nápady i kritiku!
Spikee
Profil
Celkom pekné. Dal by som tomu rámik, aby to pôsobilo ucelenejšie
Šlaha
Profil
Pěkné, ale chce to patičku, okraj a hlavní myšlenky bych dal do loga a tam, kde jsou hl. myšlenky bych dal menu. A nějaký hover u odkazů v textu.
habendorf
Profil
Přesně, chybí nějaké ohraničení. Taky bych asi texty zarovnal do bloku (text-align: justify).

Jedna technická ke slovníčku pojmů: Internet != World Wide Web (WWW).
Milan_
Profil *
Spikee: to by nemusel být špatný nápad, nechtěl jsem jen, aby ten rámeček byl někdy extrémě malý (jako by byl třeba u úvodní stránky), ale vím že i to se dá nějak udělat, aby si zachoval minimální velikost. Popřemýšlím o tom, díky
Milan_
Profil *
habendorf: ano souhlasim, asi jsem se nechal v euforii unest, uz to menim, diky...
Milan_
Profil *
Šlaha: nad patičkou jsem uvažoval viz. rámeček, menu bych rád nechal nahoře, hover - to by možná pomohlo, popřemýšlím, zkusím :) díky
Charlie
Profil
Já bych hlavně vymazal ty mezery z titulku, pro lepší SEO. A ta fotka není moc kvalitní (logo).
Milan_
Profil
charlie: díky, mezerami v titulku máš na mysli to (www. m i l a n z a c h.cz)? To mě nenapdalo, že by to mohlo dělat nějaké problémy, ale pokud tomu tak je, mezery vymažu.
Jinak to logo - jelikož je obrázek veliký, tak jsem potřeboval trochu snížt jeho velikost alespoň po stránce kvality. Nenapadá mě, jak tam dát velký obrázek a aby zároveň měl malou velikost. Fakt je ten, že mohu zvolit lepší kompromis a fotku tam dát v trochu větší kvalitě, otázkou je, jestli to bude optimální řešení i pro lidi s pomalým připojením...
StoNer
Profil *
Milan zníženie kvality v Photoshope to ide pekne tá kniha
má pri rozlíšení 709*506 iba 30kB je to síce v .jpg ale to si myslím že moc nevadí
Charlie
Profil
Milan_ ano, myslím www. m i l a n z a c h.cz
Milan_
Profil
ok, logo teda zkvalitnim a uvidi se, jak to pude, diky moc za nazory!
Pepee
Profil
no patička ani rámeček mi tam nechybějí, ale co mi přebejvá je skript na kontrolu nějakýho formuláře na většině stránek... no a ke vzhledu bych dodal, že navigační lišta není moc dobře čitelná.
Milan_
Profil
Pepee: skript na kontrolu je tam proto, že hlavička je používaná u všech stránek a na stránce kontakt je formulář k odeslání zprávy. Takže tento script je tam kvůli tomu, uznávám, že by se mohl zobrazit jen u stránky kontakt, ale zase v tom nevidím až takový problem. Navigační lišta, no jedině udělat ještě tmavší podklad... díky moc!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0