Autor Zpráva
External
Profil
Prosím zhodnoťte, kde jsem udělal nejlepší práci během dvou hodin (která šablona je nejhezčí výběr, kde se mi nejlépe povedlo zakomponovat fotku do hlavičky a kde je nejlepší blending adsensu)


Ondřej Soukup

Jiří Zonyga

Gábina Osvaldová

Vaši kritiku použiju k investování dodatečné hodiny do projektu, který je nejhorší.
mat
Profil
super stránky... prostě komu čest, tomu čest... hlavně ty fotky se ti povedly...

ale vážně, ty blendingu - free šablona, kradené fotografie (a pravděpodobně i texty), do toho "umně" zakomponovaný adsense, aby návštěvníci omylem klikali... tímhle se chlubíš?
Jméno
Profil
Pověsit za koule do průvanu
sicario
Profil
Ondrej Soukup a Jiri Zonyga ---- mizernej kontrast pisma a pozadi!
Gabina Osvaldova vypada na fotce (ne v hlavicce) jako stara sůva.
BTW: tyhle lidi nekdo vyhledava na internetu?
Minnoc
Profil
nelíbí se mi ani jedna, ale volil bych asi Jirku Zonygu, vzhledem k argumentům co máš v závorce, zde mi však nesedí celá pravá strana, jak písmo tak barva, tak styl. ;)
Richi
Profil
kde jsem udělal nejlepší práci během dvou hodin

a pak nemají být vyhledávače zahlcené obsahem o ničem :-) ješte že už alespon ty lepší jakž-takž pořešili duplicitu :-)
Adam Zábranský
Profil
práci během dvou hodin
to se jako chceš vychloubat že ti na takovou práci stačily 2 hodiny nebo se tím chceš omluvit za to že to není dokonalé? no prostě hodnotit nic nebudu, je to všechno okopčené nebo šablona (až na hlavičku)... jinak doufám že sem nedáš zhodnotit za pár dní (nebo pár dvouhodin) zbylých h o d n ě stránek, které sis koupil. Myslím, že nejenom mě se nechce hodnotit práce, která z větší části není tvoje.
vertigo4
Profil
External
kontrast hodně špatný - Ondřej soukup
myslím, že je vcelku riskantní vydělávat na stránkách, kde používáš "kradené" fotky

gabina osvaldova- ta reklama, která vypadá skoro jako horizontální menu, je opravdu drzá

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0