Autor Zpráva
asagijaf
Profil *
Zdravím,
prosím zhodnoťte môj web TopHry.net. Čo vám najviac vadí (bije do očí), čo by ste zmenili?

Vďaka.
Adam Zábranský
Profil
Mě se to líbí, ale do kódu bych nedával interní styly a máš tam pár chyb
paja zabijak
Profil
Design je pěkný a přehledný. ;-)
asagijaf
Profil *
Web validný samozrejme je. Na český validátor sa nedá spoliehať, lebo to nie je originál od W3C... viz. validator.w3.ORG
Lexter
Profil
1) Bez obrázků mi zmizí logo a nevím kde vlastně jsem.
2) Hodilo by se definovat barevné pozadí pro více elementů ve stránce.
3) Bannery a odkazy dole na mě působí ošklivě.
4) Působí to na mě velmi "přehuštěně".

Jinak moc nevím co vytknout, to že se mi grafické zpracování nelíbí je ryze subjektivní dojem. Qiemy
Měsíček
Profil
"Web validný samozrejme je. Na český validátor sa nedá spoliehať, lebo to nie je originál od W3C... viz. validator.w3.ORG"

Očividně tomu nerozumíš, protože

Web není validní.

a na český validátor je větší spoleh než na oficiální validátor, který má spoustu chyb.
Dranel
Profil
asagijaf
Timbulko... mě se stále zdá, že tam máš mnoho obrázků. Není 85 kousků poněkud moc? Dnešní doba je náchylná na HTTP požadavky, a i mýmu netu to dalo zabrat. A to je co říct. Dle mě by to šlo minimálně o 1/3 zredukovat.

Jinak bacha na penalizaci od vyhledávačů... ty odkazy pod patičkou opravdu nevoní. A i uživatelům jsou nanic - vůbec se v tom normální člověk nevyzná. Jedině, že by byl Mário - ten zvládne vše.

Btw na český verzi náhodnej vtip ve slovenštině... to je špatný.

Jinak Zapamatuj si mě na tomto PC bych dal defaultně vypnuto. Spousta lidí hraje z kaváren a ze škol a tam se to nehodí.

Ještě něco. Tu čtyřčlennou skupinu v menu počínající Nejnovějšími hrami bych přesunul až úplně na začátek a více bych zvýraznil aktivní položku menu.
Adam Zábranský
Profil
Na český validátor sa nedá spoliehať, lebo to nie je originál od W3C...
já si myslím že na český validátor se dá spoléhat více, ale neberu ti tvůj názor

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0