Autor Zpráva
sexzoznamka
Profil *
Ak sa vám bude chciet pozrite si http://www.sexzoznamka.eu
Stranka je len v zaciatku tak privitam akekolvek navrhy a podnety. :D kludne ak by ste chceli so mnou spolupracovat tak icq 268 344 349 diky
joe
Profil
Je to bez nápadu, obrázek v hlavičce je zmáčklý, proč? Svůj účel to ale asi plní...
sexzoznamka
Profil *
joe
to bude tym ze neviem urobit obrazok tak aby nevyzeral zmackany .... nakolko je to z wallpaperu : tie holky myslim ...zmenil som aj velkost a tym padom sa to takto dodrbalo :] ale daj typ ako na to
sexzoznamka
Profil *
a napad je SEX zoznamka :D
shaggy
Profil
Nič moc, naozaj to je bez nápadu - nie je to originálne.
Ten pohyblivý text tam vadí a najviac ma pobavil samotný text
Nový web !!! Vložte si preto inzerát.
Máš pekný slovosled a logicky tá veta tiež nedáva moc zmysel :D To, že je web nový, ešte neznamená, že si tam musím vložiť inzerát. Skôr naopak.
sexzoznamka
Profil *
no to je pekne ale chcelo by to nejake rady :)
sexzoznamka
Profil *
no tak ludia prosim o kritiku napady ....diky
TSD
Profil *
Co chceš ještě slyšet?

Ten web je naprosto bez nápadu, takhle nějak bych to udělal i já, člověk s nulovým grafickým nadáním.

Ale já bych si netroufl čtvrtinu šířky zaplácnout reklamou.
sexzoznamka
Profil *
MAM na vás prosbu kto bude taky dobry a pomoze mi s odstranenim chyb ...je ich strasne vela tusim 105 ...ale vacsinou to sposobuju sckripty a neviem si rady ... budem vdacny za kazdu pomoc
shaggy
Profil
Máš stránku, ktorá ti určite zarába niečo na reklame a chceš pomôcť s chybami? Zadarmo, len tak?
Daj to skôr od "Práce a zákazky" a prihoď k tomu aj slušnú odmenu.
Všetci ti tu píšu rady, ale nikto nebude robiť robotu za teba...
sexzoznamka
Profil *
no robim si to sam z nudy a vo volnom case takze to co tam sem tam niekto klikne je o prde...
No tak niekto to rad urobi aj zadarmo ...hladam prave nejakeho partnera
sexzoznamka
Profil *
tak urobil som nejake upravy kuknite a kritizujte ale radsej by som prijal navrhy ako konkretne chyby odstranit. diky
kralpet01
Profil
No rekněme, že ti někdo pomohl :) , a nedávej úpravy jako svojí zásluhu, když jsem ti včera celé odpoledne radil :( a víceméně ty sis doladil jen pár věcí, zbytek jsem udělal já
sexzoznamka
Profil *
no lenze ked si mi to daval tak tam bolo 80chyb a potom som to aj tak odznova robil lebo som nevedel prist preco to zle zobrazovalo v IE. a dnes som urobil aby ked odosle niekto inzerat tak mu pride email na potrvdenie pre overenie
sexzoznamka
Profil *
ale somozrejme za pomoc dakujem
sexzoznamka
Profil *
Tak stranka ma novy vzhlad prosim o jeho skritizovanie ...diky moc www.sexzoznamka.eu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0