Autor Zpráva
Gorr GrimWolf
Profil *
Hojte chtěl bych kdybyste mi prosím zkritizovali web. http://yamakasi.wz.cz
Začínám se učit CSS. Weby tvořím už asi půl roku takže malinkou schovívavost;)

Díky všem za rady,připomínky,kritiku,chválu a další;)
none
vycentruj to na stred
Gorr GrimWolf
Profil *
Rád bych ale nevím jak na to...Jestli jsi se koukal do kodu tak je to přesně zadané na ose x a y. Učím se teprve layout s CSS;)
Charlie
Dáš to celý do divu, kterýmu dáš margin: auto; a snad se to vycentruje. Jo, a ještě musíš přidat šířku (width)
Gorr GrimWolf
Profil *
O.k zkusím to;) a ještě dotaz tu výšku k tomu celýmu divu? A jakou 100%?
halogan
1) Písmo menší než malé
2) Stejné pozadí jako u bernardyn.bloguje.cz, náhoda? Nevím.
3) Naprosto strašná typografie
4) Česko-anglické menu je jaksi podivné
5) Questbook? Co si pod tím mám představit? Quest book? Stále nic...
6) Prázdné divy pro design? Huh.
7) Zkus si vypnout obrázky, uvidíš jen odkazy, nic víc

Sečteno a podtrženo se mi to vůbec nelíbí.
Gorr GrimWolf
Profil *
1) ANo máš pravdu zvětším to
2) není to žádná náhoda prostě jsem ho prachsprostě ukradl.Za to jse mu tu velice omlouvám
3) njn holt nemám prostě grafické cítění;)
4) Jsem na to prstě zvyklý,ale předělám to. češtinu miluju.
5 Ano vím že se to správně píše GuestBook ale je to můj osobní styl. Asi mi to nevěříš měl jsem to tak už na prvních stránkách. Je to mejo značka;)
6) Nejsou prázdné koukni se do CSS je to pro pozadí ale mohl bych to taky udělat v jednom divu celý a pak uddělat divy pro text?co ty na to?
7)Vím musím to lehce předělat aby se na to dalo kouknout ikdyž jsou vyplé obrázky.
Charlie
Myslím že Questbook je v poho. Stejně jako někdo píše třeba Bloq.
halogan
3) Víte vy co je typografie? Podle Vašich slov ani ne.
4) ok
5) Vypadá to spíš jako lamerství, ale to je jedno
6) Já chápu proč tam jsou, spíš bych raději neprázdné divy
7) Stačí nastavit barvu pozadí nejen u body.
Gorr GrimWolf
Profil *
3) Osobně sem si to ted přečetl;) A řeknu ti(Promin že ti tykám,můžeš mi tykat taky mě je 14;) je to velice zajímavé téma konečně jsem našel na webu něco o čem bych mohl číst. Pokud jsem pochopil tak jsou to fonty a jejich zabudování do designu stránek atd..když tak mě oprav

4) tady není co psát;)

5) Spíš? Vypadá to tak ,ale sou věci které prostě nerad měníš jsou součástí tebe samotného vyznačuješ se některými věcmi. jsou pro tebe typické. proč by to nemohlo být i to Q na začátku slova Guestbook?

PS : Nejdřív jsem si myslel že je to tak správně;)

6) Tady nevím co napsat. Když musí být prázdné;) Jedině s tím jedním divem a pak do něj nasázet ty divy s textem... Jak jsem psal;)

7) Ano vím chystám se na to. Nějak mě nenapadlo ,že by někdo mohl mít vyplé obrázky;)

Díky za kritiku;)
ronnie
Gorr GrimWolf: memá cenu kritizovat web, který je kradený!
Gorr GrimWolf
Profil *
Cože??? To si ze mě děláš p*del? Je můj kompletně jsem ho dělal sám klidně pošlu psd soubory grafiky atd.Navíc podle čeho tak soudíš podle toho Vytvořil Koky? Je dělanej pro kamaráda. Nemusím tam mít podpis. Jestli chceš dokážu že je můj. Nemám rád když někdo lže.
halogan
7) Byl jsem na 56kbps sdíleném na 3 kompy, takže to jinak nešlo, takže tvůj web bych si asi nepřečetl.

ad kradez: Asi mysli to pozadí

3) Je to o sazbě textu atp. Např.:
- za čárkou je vždy mezera.
- Před i za závorkou je vždy mezera. Výjimkou je konec věty.
- Trojtečka (…) se ve výčtu prvků píše oddělená čárkou a mezeru. Např.: Kup mléko, rohlíky, housky, máslo, ...
- Na začátku nové věty je vždy mezera

atp. atp.
Byl o tom seriál na Interval.cz a taky se tomu věnuje typomil.com
Gorr GrimWolf
Profil *
7) Vytvořeno. Barvy nic moc s tím si ještě vyhraju;) Ale dá se to číst;)

3) Aha. Díky moc;)

ad kradež: je kradený pozadí ale to neznamená že sem lohnul celý web;)
Glacier
Rozhodně nesouhlasím s Q na začátku slova Guestbook!! Vůbec to není originální, protože to tak každej druhej amatér píše v domnění že je to správně a proto to na mě působí amatérsky, že autor si myslí že je drsnej když použije ang. slovíčko o kterém nemá ani páru co znamená. Tohle fakt nesnášim, sorry.
Gorr GrimWolf
Profil *
V poho. Koukni se na stránky. Psal jsem že miluju češtinu. Myslím že menu hned vypadá lépe když je české;)
ronnie
Cituji: "není to žádná náhoda prostě jsem ho prachsprostě ukradl.Za to jse mu tu velice omlouvám", když tohle napíšeš, tak co čekáš? Máš vůbec jeho souhlas? To je opravdu problém vlastní pozadí vytvořit? Navíc tam vůbec nesedí...
czech
Mam dojem, ze je to cely okopirovany(dost podobny layout, ktery je oblibeny), mozna se mi to zda. Ale to pozadi bych zmenil. Souhlasim s ronniem.
weckho
Pozadí určitě změnit.
Gorr GrimWolf
Profil *
Děkuji změním ho;)
mirio
1. Rozhodně to vycentruj, takhle to vypadá blbě.
2. Odstraň to počítadlo z Toplistu, vůbec se ti tam nehodí.
3. Graficky se mi to hodně, opravdu hodně líbí. Nechci být šťoural, ale zdá se mi, jako bych to už někde viděl, jestli je to tvůj výtvor, tak se ti omlouvám.
Gorr GrimWolf
Profil *
1) Fajn jdu na to. Ale právě ted dělám jetě na jednom webu takže to bude chviličku trvat;)
2) JJ budu to muset udělat jinak;)
3) Díky. Je to můj výtbor ve photoshopu;)
ax123
Nechci být šťoural, ale zdá se mi, jako bych to už někde viděl,
dneska je spíš k divení, když se nějaký design neopakuje, základní schema je dané a po drobných barevných úpravách což pokud jsou stránky v css není problém můžou vypadat dva weby podobně celkem snadno
mirio
to ax123: máš recht a navíc autor napsal, že je to opravdu jeho výtvor, takže už nemám pochybnosti
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0