Autor Zpráva
machu
Profil
Ahoj potřebunu skritizovat menu vůbec se mi nelíbí a nevím co s tím www.animal-portal.ic.cz
yFang
Profil
machu
→ V kódu je 100 chyb (dle validátoru). Doporučil bych přejít na HTML 4.01 Transitional. Tím se sníží počet chyb na 9 a to už půjde snadno opravit.
<span class="style4">___________________________________________________ </span> - Co třeba <hr> ?
(...)&nbsp;&nbsp;&nbsp;(...) - Tohle je v té patičce k čemu? Zkus to vyřešit jinak.
→ Myslím, že a:visited se do menu nehodí.
→ Nápis v hlavičce je dost zubatý.
→ Možná by bylo lepší to o trochu rozšířit.
→ Obrázek v hlavičce nemá alternativní text.
machu
Profil
brrrr uplně jsem se osypal dík žes mi připoměl validator ja už tam cpu texty a přitom to mam na rozpadnutí
Mistr
Profil
machu
Zkritizovat?
(1) V MSIE 6 zcela rozházené.
(2) Obrázky (měřidla návštěvnosti a různých ranků spolu s ikonkami validity) u patičky mají jednak neúplné alternativní názvy, druhak některé z nich jsou tlačítky a jiné nikoliv. Vizuálně přitom vypadají úplně stejně.
(3) Absence klikacího loga.
(4) Co představuje dopisní obálka v hlavičce?
(5) Bílé písmo je velmi nekontrastní při umístění na světlé pozadí.
Měsíček
Profil
Jen takové malé postřehy ..

1.) To menu je uděláno docela nešikovně proč je třeba v nadpisku kategorie v menu také tečka? (myslím tím třeba "Pes", "O webu" atd ..)
2.) Ta "Kočka domácí" je moc přilepená k hlavičce (IE7) myslím, že by bylo dobré to trochu odsadit (padding, margin) ..
3.) V IE7 je tam nejspíše UFO .. proč se to dá scrollovat do prava? Já vím tajná skrýš ..
4.) Tu obálku jsem v hlavičce jaksi nepochopil :)
5.) Apríl už je dávno za námi ;)

"&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; na xtou."


6.) Proč dáváš do dokumentu interní styly?
7.) Tohle je zbytečné.

"<meta name="robots" content="index, follow">"
machu
Profil
:D jo dik koukam našli jste same chuťovky je vidět že jste gurmáni

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0