Autor Zpráva
JimiTKo
Profil *
Prosím sdělte mi své názory na www.hamala.eu

1.Jaký je... Design?

2.Jaký je... Kód?

3.Jaké jsou... Texty?
Railbot
Profil
- kýčovité logo
- při ctrl++ se obdah vylije
- SEO optimalizace
- <meta name="googlebot" content="... to má být k čemu?
- u tagu link ti chybí zvedený typ
- proč je logo v odstavci?
- proč je pozadí webu v odstavci?
- vidím h2, kde máš h1?
- <div class="skryto"><h1>WEBDESIGN - tvorba webových stránek</h1></div> Ahá, pěkné, pěkné...

Design má možná jakýsi nápad, ale vypadá zcela neutrálně. Kód je podprůměrný, s ohledem na poskytování služeb dokonce bídný. Doporučuji naučit se kódovat (ne, žádné zakódování se v tomto případě neříká), pročíst semantika.name a trošku pracovat s grafikou. Možná jsi měl zůstat raději u těch pastelek.
JimiTKo
Profil *
Co se týká loga, je to subjektivní, ale i tak díky za názor.

O vylívání vím, vylaďuji, SEO je dobré, googlebot jde pryč, logo a pozadi je v odstavci, aby nebyl všude div, div, div, h1 je dnes již klasický postup.

Díky za výbornou, konstruktivní kritiku, hned ráno se pustím do částečných úprav. Někdo další?
sexzoznamka
Profil *
popravde ak by som si chcel dat urobit www prezentaciu a uvidel ten biedny disajn webu co mas tak by si si u mna neskrtol.
co sa týka disajnu ....bida a utrpenie chce to krajsie logo iny format usporiadanie textu
kod - no ten sa da ale nato ze tam skoro nic nemas
texty - trochu lepsiu stylyzaciu by to chcelo
Sorry za tento komentar ale chvalit vie kazdy :D
Mistr
Profil
JimiTKo
Doplním Railbota:
(1) Odeslal jsem (prázdný) formulář. Otevřela se mi však neexistující stránka http://www.stav.wz.cz/odesli.php
(2) Nač je pod logem onen bílý prostor? Proč není text Jakub Hamala v rámci bílé plošky vertikálně vycentrován?
(3) V tabulce máš ceník úkonů obvyklých pro tvůrce webu, avšak záhlaví tabulky má nadpisky o nějakých krabičkách. Vím, jak to asi bylo myšleno. Pak bych ale rozhodně více zapracoval na grafice a textech, aby návštěvník měl opravdu dojem krabičky pastelek. Nepředpokládej, že každý bude číst všechny texty.
(4) Podobné to je s pestrobarevným proužkem. Co by to tak mohlo být? Brčka? Aby to byly pastelky, tak jim chybí špičky. Vyvaruj se však toho, aby všechny pastelky měly stejnou délku. Při té obrovské šíři pastelkového pásu by vypadaly trochu jak palisáda ochraňující středověké hradiště.
(5) Doplň si mezeru za tečku v textu (...) podle barev.Váš web může (...).
(6) Barevně prozáři celkově dosti chmurnou strukturu prezentace. Web je šedivý s černým textem. Vždyť se jedná o pastelky. A ty jsou barevné. Barvami jen hrají. Proč máš web šedivý a černý?
(7) Klepu v ceníku (!) na položku Grafický návrh. Asi tam budou nějaké reference. Otevře se mi stránka a na ní nejvýraznější text říká V následujících odstavcích Vám naznačím, jak by měl vypadat graficky správný web. Jaké poučování? Co to je. Strašně dlouhé texty, nezáživné. Proč bych si je měl číst?
(8) Chceš-li použít uvozovky, pak - ve stránce http://www.hamala.eu/kodovani.html - použij uvozovky, nikoliv dvě čárky těsně za sebou.
(9) Tvůj web na mne působí dojmem, žes pravděpodobně chtěl vytvořit něco podobného, co má Plaváček. Avšak Plaváček má stránky barevné, texty čtivé a doplněné vtipnými barevnými obrázky. U Tebe mám dojem spíš nudného výkladu spojeného s poučováním.
drasha
Profil
Hledal sem, ale nenašel jsem tam nějaké menu, protože proklikávat stránkou a klikat pokaždé(když chci na jinou kategorii) na tlačítko "Zpět", je celkem únavné. Pak mě trochu zarazil ten článek v kategorii SE Optimalizace..
Poté už jen jednoduše listuje výsledky a jako první klikne na ty, které budou umístěny nejvýše. Na ty, co jsou ve spodu stránky, se už často ani nedívá a vybere si z vrchních pozic. Jak jednoduché, že? A já vím co udělat pro to, aby ste právě Vy byli na předních pozicích.

1)Zkus napsat do googlu - link:http://www.hamala.eu/ ..

2)Když jsem hledal v seznamu - webdesign hamala - stránku hamala.eu jsem tam nikde nenašel, jen tvůj blog a nějakou referenci..

3)K tomu článku, to co píšeš je jen teorie, praxe je taková, že uživatel hledá kvalitu a kvůli ní ti prolistuje i 20stran - dokud ji nenajde..samozřejmě kvalitní firmy mají kvalitní SEO takže jsou na prvních místech a tím to uživatelům ulehčují..ale kdybys udělal kvalitní SEO pro firmu, která prodává zhnilé ovoce, tak si piš, že i když bude na prvním místě(v klič. slově: ovoce), nikdo si tam nic nekoupí..možná někdo do kompostu :)

4)A co si mám představit pod pojmem ostatní práce?

5)Vizuální styl .. hm .. měl by si začít vizualizovat tu tvou stránku...protože ta stránka působí moc nevyváženě(barevně) .. a když už tam máš ten barevný pruh, z kterého ani nejde poznat, že jde o pastelky..tak ho přepracuj na pastelky (s hrotem) a rozhodně to necpi tolik do sebe...

Hodně štěstí s další prací
Railbot
Profil
Co se týká loga, je to subjektivní, ale i tak díky za názor.
Tak to snad každý názor.

SEO je dobré
Já tím myslel ten nesmysl SEO optiomalizace

logo a pozadi je v odstavci, aby nebyl všude div, div, div
Říká ti něco sémantika? Doporučuji prostudovat semantika.name. Odstavce jsou pro text, ne layout.

h1 je dnes již klasický postup
H1 skryté na konci stránky s klíčovými slovy? To doufám, že ne. Mně to přijde jako dobrý důvodp ro penalizaci vyhledávači.
JimiTKo
Profil *
Díky všem, za cenné názory, web upravím.
JimiTKo
Profil *
Railbot
SEO optimalizace
Upraveno

<meta name="googlebot" content="
odstraneno

u tagu link ti chybí zvedený typ
pridano


proč je logo v odstavci?,proč je pozadí webu v odstavci?
dano do divu


vidím h2, kde máš h1?
zaveden pouze h1


Mistr
Odeslal jsem (prázdný) formulář. Otevřela se mi však neexistující stránka http://www.stav.wz.cz/odesli.php
Zpusobeno chybou na wz.cz uz funguje, jak ma.

Nač je pod logem onen bílý prostor? Proč není text Jakub Hamala v rámci bílé plošky vertikálně vycentrován?
Vycentrovano

Zbyle detaily jsem bud odstranil, nebo odstranim

K pripominkam na vyhledavace, tak ty me nektere jeste nezaindexovali, web bezi tyden. Mam nejakych 100 zpetnych linku. Prijde to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0