Autor Zpráva
Szalinski
Profil
Prosím zhodnoťte tento web. SKR clan
ronnie
Profil
A co tam chceš hodnotit?
Spikee
Profil
Nejak sa mi to vo Firefoxe nechce zobraziť. A ten kód negeneroval náhodou Word ;-)
bojars
Profil
Spikee:
<html xmlns:v="urn:schemas-microsoft-com:vml"
xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office"
xmlns:dt="uuid:C2F41010-65B3-11d1-A29F-00AA00C14882"
xmlns="http://www.w3.org/TR/REC-html40">

IMHO: Hej.


Szalinski

BTW:Balhoželám - phpBB fórum sa Ti podarilo nainštalovať.

Ostatné stránky sú nad moje sily hodnotiť. Mám DialUp a slabý stroj a veľa z kódu z toho, čo je na stránke ani nechápem, sú tam dosť divné tagy -> generované z Office? Niektoré časti grafiky mi vôbec nenabehli. Nemyslím, že by grafika bola zlá, jednoducho je to príliš veľké.

Navrhoval by som Ti pozrieť si napríklad Jak Psát Web a začať budovať nové stránky v čistom HTML kóde.
Szalinski
Profil
Písať kódy nebudem vedieť nikdy. Bolo to robene v Office ale nie vo worde ale MS Publisher. Inak mne to ide dobre.
bojars
Profil
Inak mne to ide dobre.
Ide možno aj preto lebo Ti to načítava za cache, ale návštevník stránky prežíva to čo ja, takže sa snaž urobiť všetko preto, aby si ho upútal niečim hneď na začiatku a nielen prázdnou plochou so štvorčekom v rohu a reklamou od WZ.

Písať kódy nebudem vedieť nikdy
Skús WYSIWYG editory a skús sa naučiť chápať, čo ktorý editorom vygenerovaný tag v kóde znamená.
Alebo skús riešiť web pomocou redakčného systému. Keď si sa pustil do inštalácie fóra a podarilo sa Ti to, tak by to tiež mohla byť cesta.... vlastne aj tam sa bez (minimálne) HTML a CSS nezaobídeš.

Mno, neviem, neviem ale Publisher nie ja dobrá voľba...
Szalinski
Profil
Inač to forum by som bez jedneho mojho kamoša ani nedokončil. On mi to nainštaoval. Totiž som nevedel že musím mať aktývnu mySQL.

A ku tym wysiwyg editorom mal som Dreamweawer MX 2004 ale ja som v ňom bol stratený mal som to v našom preklade a aj tak som ani nevedel ako mam prepnuť na dalšiu stranku ani menu nič som s nim nevedel. A Frontpage je velmi jednoduchý a neidú s toho velmi pekné stránky. Ja si myslim že MS Office je prehľadný a dajú sa v tom spraviť aj pekné stránky.
halogan
Profil
Frontpage ja na stránky z celého balíku office nejlepší, dělá tedy nejhezčí stránky. (kódově)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0