Autor Zpráva
Lexter
Profil
http://www.king-tutorials.cz/data/navrhy-webu/king/ Je to spíš design z nudy, nevím jestli to použiju. Ale když už to je, tak proč to sem nemrsknout.

Málo místa pro články je myšleno tak, že po rozkliknutí zmizí obsah pravého sloupce a článek se tam "rozleje". Cíl byl opravdu vytvořit něco exotického a pokud to vyšlo, tak i komornějšího, smutného, elegantního. No, snad se to povedlo.
Taps
Profil
Lexter
pěkné :-)
Railbot
Profil
Dobrý.
LezanieNaBoku
Profil *
Mno je to fajne,paci sa mi to ale ten obrázok oblakov hlavičke mi tam nepasuje,pripadne by to chcelo ho nejak upraviť
fandaa
Profil
Tak jako vždy pěkná práce Lexi. ;)
Matty
Profil
Lexter
Ten text úplně nahoře "Nevšední web ..." je asi schválně nečitelný, že?
Lexter
Profil
Matty
Tak nepovažuji ten text za natolik důležitý, aby byl k přečtení :). Ale mohl bych celý ten panel stylizovat jako z bílého mramoru a do něj písmo vyrít. No ještě uvidíme :).
Lexter
Profil
Další připomínky by prosím nebyly? Manq už začíná kódovat, proto bych mu rád předal vaši kritiku.
Kamil V
Profil
Nelíbí se mě ta neonová modř, kterou mají odkazy, navíc jinou barvou by se rozbila barevná suchost webu...

Připojuju se k Mattymu, text nahoře je nečitelný.
Lexter
Profil
Kamil V
Díky za připomínky, jak už jsem řekl, s horním nápisem něco provedu, dám si na tom záležet. Barevnost webu, hmm, zatím mi to takto vyhovuje a až bude potřebná grafika a obrázky z článků na místě, bude to jistě působit lépe, ale určitě do webu zakomponuji nějaké další barvičky, máš pravdu.
Mr Battle Beetle
Profil
Lexter
Jak ty to děláš. Parádní práce. Nějak jsem přemýšlel, co bych ti tady vyšťoural, ať nemáš jen pozitivní kritiku, ale návrh mi sedl aj co se vkusu týče :-)
Měsíček
Profil
Tak taky jsem šťoural a došťoural se k závěru, že se mi nezamlouvá takový ten malý box u patičky těsně nad odkazem "Administrace", jinak je to parádní práce :)
Vladosik
Profil
Manq už začíná kódovat
Hm, tak upřímnou soustrast Manqu :D
nexus
Profil
Pěkný, ale nesedi mi do toho font... Myslim, ze Vivaldy by byl lepsi a vic by se hodil k "duchu" webu... (a kdyz nek duchu, tak aspon k te korunce :))
Lexter
Profil
Vladosik
A ty můžeš pokračovat v původním návrhu, byl by z toho fajnovej def. vzhled blogů ;).

nexus
Vivaldy? Nemohu soudit, zatím jsem neviděl, jak vtasnu juknu ;).

Měsíček
Jen šťourej :). Ale ten boxík tam holt bude :).

Mr Battle Beetle
Tak parádní určitě ne, sem tam mě prostě něco napadne :).
Vladosik
Profil
Lexter
Klidně tam všechny chyby opravím. Ale co pak s ním? Budeš ten vzhled chtít nebo si ho nechám?:-D
Lexter
Profil
Vladosik
Tak kdyby se ti hodil :). Minimálně budeš mít hezkou referenci a když se ti to bude na něco hodit, klidně si ho nech ;).
Mr Battle Beetle
Profil
Lexter
Ale jo, něco k tomu řeknu:
Hover u položek v pravém horním boxu (Přihlásit se ; Zaregistrčovat se...) - Ta barva (hoveru) mi nesedí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0