Autor Zpráva
Venca V
Profil
Dobrý den,
prosím vás o připomínky k tomuto návrhu. Ocením veškerou kritiku vyjma úvah o spojitosti klíčku a tvorby stránek;-) Díky, V.
Matty
Profil
Venca V
Ten text pod logem a ten v tom menu se nedá vůbec přečíst. Přijde mi zbytečné u portfolia navigace (myslím tím: Nacházíte se... - nevim, jak to jinak nazvat). Ikonka domečku je na co?
H13
Profil
Tak přesně takto si představuju stránku pro restauraci... Krásnej design, barvy, sladění, ale nějak mi to nejde dohromady s webem a moderními technologiemi (psací písmo)...

Navrhuji toto prodat nějaké restauraci (opravdu hezká stránka) a vytvořit něco 'modernějšího' ... doufám, že to bereš jako pozitivní kritiku, navíc je to pouze můj subjektivní názor, takže samozřejmě záleží na tobě....

Honza
Mistr
Profil
Venca V
Problematika špatné čitelnosti textu zde již zbyla zmíněna. Souhlasím s ní. Text je opravdu špatně čitelný. Ještě bych připojil, že citát a jeho autor jsou napsáni stejným písmem jako menu. Navíc jsou i graficky zpracovány tak, že to vizuálně vypadá jako menu. A to je chyba. Odliš to. Nebo možná lépe: umísti citát někam jinam, zkrátka tak, aby nebyl tak snadno zaměnitelný s menu.
Lexter
Profil
Mě osobně se to líbí, ale zkusím vytknout pár věcí ze strany grafického patlala.

1) Rámeček oškubaný být může, ale moc dobře na mě nepůsobí, že je v polovině jakoby posunut.
2) Přechod v "logu" na mě působí dost humpolácky, skoro jako úkos. Ošklivé.
3) Stejně tak jako úkos v odrážkách, které jsou mimochodem strašně "spláclé".
4) Vzorek na pozadí bych se nebál dát po celém "body". Taková jednotná zelená barva by tam pak hezky nepůsobila.
5) Doplňkový text v menu je nečitelný.
6) Nelíbí se mi okony nad hlavičkou, jsou příliš veliké.


Ale jak už jsem řekl, mě se to líbí. Vyměnit obrázek, doladit pár chyb a haldě restaurací by to jen prospělo ;).
Venca V
Profil
Díky všem za názory, všechny kromě drobečkové navigace (tu nedám:-)) beru v potaz a do druhé verze zapracuji.
nexus
Profil
Plně souhlasím s Lexterem, jen bych doplnil par vecicek - paticka - odkazy bez podtrzení, jen je nech zeleny a zablene rohy hlavniho boardu mi prijdou moc zaobleny, chybí mi nejake rychlé zprávy na straně indexu, zapracuj je tam nekde, a text mi prijde moc srazeny k sobe <- nepusobi to na me dobre.
Venca V
Profil
Takže jsem to trochu přepracoval, hlavní změny:
1/ zmíněné nečitelné motto v liště menu jsem přepracoval a (snad) dostatečně odlišil
2/ kde jsem měl na textech přechody, zjemnil jsem...skoro až do neviditelna;-) Tudíž by teď měl být dobře čitelný i nápis v hlavičce.
3/ přepracoval jsem odrážky u seznamu
4/ změnil jsem obrázek i cíl celého návrhu
5/ nakreslil jsem menší ikony a trochu je přiblížil k hlavičce
6/ dal jsem vzorek po celém pozadí, ale trochu jsem ho "upozadil"
7/ pohrál jsem si s patičkou
8/ dlouho jsem netušil, co Lexter myslí tím Rámeček oškubaný být může, ale moc dobře na mě nepůsobí, že je v polovině jakoby posunut. , dlouho jsem nad tím dumal, ale asi jsem na to přišel. Takže Lextere, nevím, jaké máš rozlišení, ale já 1280*1024 a při tomto rozlišení + otevřených tabech ve firefoxu se mi zobrazí obrázek velký 98%, tudíž to skoro vypadá, jako že je celý, nezmenšený. Při vykreslení to ale někde udělá zub, to je předpokládám i případ tohoto posunutí. Kliknutí lupou na obrázek to spraví, doufám, že jsem tento problém správně odhalil;-)
9/ to je asi tak všechno, co vám můžu říct o válce ve Vietnamu

Druhá verze, díky za další názory, hlavně mě zajímá: je to posun vpřed, či vzad? Díky.
Matty
Profil
Venca V
To slovo *yste* je dost nečitelný kvůli své zdobnosti (myslím to po Blue).
Venca V
Profil
Tohle téma mě docela chytlo, dávám k shlédnutí a hlavně ke kritice další návrh. Díky za všechny názory, V.
Mistr
Profil
Venca V
hlavně ke kritice další návrh
(1) Nepodtrhávek nic, co není odkazem. Mám teď na mysli texty Otevírací doba a Rezervace.
(2) Měl bych obavu, zda nebude nadpis příliš malý.
(3) Osobně se mi zdá ta pasáž s otevírací dobou a telefonním číslem k rezervaci dosti graficky "odfláklá" s ohledem na zbytek webu. Na druhou stranu se však musím přiznat, že sám teď honem nevím, jak to vylepšit.
(4) Bude každému jasný obsah piktogramů vpravo nahoře? Zvláště ten diagram?
(5) Musí mít copyright bílý symbol (c)? Myslím, že to na sebe strhává nepatřičnou pozornost.
Mistr
Profil
Venca V
Zjišťuji, že vývoj webu již pokročil dál. Pak se omlouvám za zbytečné upozorňování na toto (již prachem zapadlé a pavučinami ovinuté) téma.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0